Satıldı Minecraft Premium hesap

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

289120

Hectopat
Makaleler
2
Minecraft Premium hesap satıyorum fiyatı 10 TL.
Özellikleri ise: Şifre değişir nick değişir skin değişir bütün serverlerde bansız.
Ödeme yolları: İninal veya 10 TL'lik Steam cüzdan kodu.
Not: Hesap çalınırsa 1 kereliğe mahsus yenisini vereceğim(Not: Benim hesabım var böyle neredeyse 9 aydır bende duruyor yani bu adam dolandırıcı gibi bir düşünce gelmesin aklınıza.) fakat hesabı aldıktan sonra şifresini değiştirip benim hesabım çalındı bana yeni hesap ver yapmayınız lütfen iyi niyetimi suistimal etmeyin lütfen.

Son düzenleme:
Bende arıyordum ama piyasayı bilmiyorum. Bu son fiyat mıdır?

Minecraft'ı kendi sitesinden harici yerden almayınız satmayınız.

Neden denemeden böyle diyorsunuz ki?

Bende arıyordum ama piyasayı bilmiyorum. Bu son fiyat mıdır?

Piyasayı araştırabilirsin genel olarak hesap fiyatları bu ama illa orijinal sitesinden alacağım diyorsan Minecraft. Nette 24 Euro.
Hesapta herhangi bir bir sıkıntı yok.

Piyasayı araştırabilirsin genel olarak hesap fiyatları bu ama illa orjinal sitesinden alıcam diyorsan minecraft.nette 24 euro.
Hesapta herhangibi bir sıkıntı yok.
Bazı siteler 3 TL gibi bir fiyata veriyor. Alan arkadaşlarım da var ama çalınma ihtimali var. O yüzden merak ettim.

Mail değişmeyen hesap mı satıyorsunuz? Garantisi var mı çalınmayacağına dair?

Bazı siteler 3 TL gibi bir fiyata veriyor. Alan arkadaşlarım da var ama çalınma ihtimali var. O yüzden merak ettim.

3 TL fiyata sadece hiçbir şeyi değişmeyen alırsın. Hesap patlarsa ben yenisini vereceğim zaten ama hesabı aldıktan sonra şifre değiştirip benim hesabım patladı yeni hesap ver diyen insanlardan korkuyorum.

Mail değişmeyen hesap mı satıyorsunuz? Garantisi var mı çalınmayacağına dair?

Çalınırsa vereceğim yenisini.

3 TL fiyata sadece hiçbir şeyi değişmeyen alırsın. Hesap patlarsa ben yenisini vereceğim zaten ama hesabı aldıktan sonra şifre değiştirip benim hesabım patladı yeni hesap ver diyen insanlardan korkuyorum.

Çalınırsa vereceğim yenisini.

O halde bu hafta içi parayı denkleştirmeye çalışacağım. Alışverişi nereden yapmayı planlıyorsunuz?
Ayrıca daha önce hiç Premium hesabım olmadı. Nereden nasıl gireceğim pek bilgim yok. Açıklarsanız sevineceğim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı