Satıldı Minecraft Premium hesap

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O halde bu hafta içi parayı denkleştirmeye çalışacağım. Alışverişi nereden yapmayı planlıyorsunuz?
Ayrıca daha önce hiç Premium hesabım olmadı. Nereden nasıl gireceğim pek bilgim yok. Açıklarsanız sevineceğim.

Steam cüzdan kodu olarak ödeme yapabilirsiniz. Diğer sorduğunuz detayları Discord üzerinden daha rahat bir şekilde anlatabilirim. Zaten hesabı Discord üzerinden teslim edeceğim size.

Steam cüzdan kodu olarak ödeme yapabilirsiniz. Diğer sorduğunuz detayları Discord üzerinden daha rahat bir şekilde anlatabilirim. Zaten hesabı Discord üzerinden teslim edeceğim size.
Discord adresini verebilir misiniz?

Hocam Discord bulunuyor değil mi?

Arkadaşlar e-maili değişmeyen hesaplar çalınabiliyor.Çok dikkatli olun hatta bu hesaplar genelde çalınmış oluyor zaten. E postası değişen hesaplar varsa 20 30 TL gibi bir fiyattan üzerine ekleyip onları almanızı tavsiye ederim ama Minecraft'ın sitesinde durumlar eurodan çok yüksek fiyatlara geliyor ve Minecraft için değmez bu arkadaşın sattığı hesaplara altın hesap diyorlar zamanında bende birkaç yerden buluyordum beleş bu yüzden parasız dağıtıyordum çekiliş falan veya arkadaşlarıma veriyordum ama en fazla 1 yıl falan dayandılar kimi 1 ay.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı