Minecraft Premium nereden alınır?

Şans işi dostum. Ben bu siteden aldım, 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum bu hesap daha da gitmez. Ama sorun yaşayan da olabilir. "MinecRft kNedi Sitesinden AL" diyenlere bakma.

Benim 240TL verecek kadar param yok o kadar zengin birisi değilim sadece arkadaşımla oynamak için ikili paket alınacak uygun bir site arıyorum o kadar.

Hocam size güveniyorum alacağım hesabı.

Benim dediğim bu değil. Belki iyidir belki kötü senin şansına. 240TL vereceğime 10TL'ye alırım denerim diyorsan sen bilirsin. Hesap çalınmasında muhatap bulamazsın.

Şans işi dostum. Ben bu siteden aldım, 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum bu hesap daha da gitmez. Ama sorun yaşayan da olabilir. ''MinecRft kNedi Sitesinden AL'' diyenlere bakma.
Neden demeyelim? İnsanların haklarına girerek, çalınmış hesapları satış yapan sitelere mi güveneceksiniz? Resmi ve orijinal satıcı Mojang'dır. Bunu demekten çekinmem ben.

Sana deme diyen yok. Seni ciddiye almayan çok ama. Minecraft'ta 240 lira verebilecek adam böyle bir konu açmaz değil mi?
240 TL olduğunu herkes biliyor. Ama kur bu, oyun bu. Yüksek ihtimal ile, çalıntı veya kayıp hesapların olduğu sitelere güven olmaz.

Son düzenleme:
Neden demeyelim? İnsanların haklarına girerek, çalınmış hesapları satış yapan sitelere mi güveneceksiniz? Resmi ve orijinal satıcı Mojang'dır. Bunu demekten çekinmem ben.
Çalıntı olduğunu nereden biliyorsun? O sitelerin 2. el satın almış olduğu hesaplarda vardır, ayrıca çalıntı olması o arkadaşın sorumluluğunda olmaz. Parasını verip 2. el hesap alıyor, 200 TL vermek istemiyorsa orijinal siteden alın yazmayın. Biliyor zaten.

Geri
Yukarı