Minecraft Premium satan site önerisi

2. El alacaksanız eğer eposta erişimli hesaplara yönelin çünkü yakın tarihte Mojang hesaplarından Microsoft hesaplarına geçiş yapılacak. Eposta erişimi olmayan hesaplar ya asıl sahipleri tarafından kurtarılacak ya da silinecek. Geçiş yapılan hesaplar "pelerin" kazanacak. Hesaplar daha güvenli hale gelecek. Resmi açıklama:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Minecraft'ın resmi sitesini atanlar, bir akıllı sizsiniz. Bir bitmediniz.
Buradan almanı öneririm:🔥MINECRAFT PREMIUM [СМЕНА ДАННЫХ + НИКА + СКИНА]🔥 купить на WMCentre.net за 29 руб
Site güvenilir bu arada, için rahat olsun. Ben bu satıcıdan aldım. 3 TL ama e-posta değişmiyor. Hesabın şifresini değiştirdim ve eski şifreyi girdim, tabii yanlış dedi, ekran fotoğrafını attım adamlara direkt yenisini verdiler.
2. El alacaksanız eğer eposta erişimli hesaplara yönelin çünkü yakın tarihte Mojang hesaplarından Microsoft hesaplarına geçiş yapılacak. Eposta erişimi olmayan hesaplar ya asıl sahipleri tarafından kurtarılacak ya da silinecek. Geçiş yapılan hesaplar "pelerin" kazanacak. Hesaplar daha güvenli hale gelecek. Resmi açıklama:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu işleri değiştirir tabii.

Merhaba uczpre.com 3 tane aldım. Hepsini dağıttım ama en az 2 yıl kullandım güvenilirdir.

Ben buradan almıştım sorunsuz hâlâ kullanıyorum.

Ben de buradan yaklaşık 1.5 sene önce 10 TL'lik hesaptan almıştım. 1 ay sıkıntısız oynadım. Sonrasında oyuna ara verdiğim için oynamadım. 6 ay sonra tekrar girmek istediğimde hesaba giremedim. Facebook'tan desteklerine yazdım, gerekli ayrıntıları ve yaşadığım sıkıntı hakkında bilgi verince 1 günden kısa sürede yeni bir hesap sağladılar. Yeni hesabı alalı baya oldu. Şimdi test amaçlı girdim ve sıkıntı yok. Yani güvenilir site ve destekleri çok iyi çalışıyor. Burayı tercih etmeni öneriyorum. Bu arada aldığın hesabın şifresini değiştirdiğin zaman hesapta sıkıntı çıkabiliyormuş. Benim ilk hesabım o yüzden gitmiş olabilir. Şimdiki hesap bana verilen şifre ile ve sıkıntı yaşamadım.

Geri
Yukarı