Minecraft, Premium sunuculara girmiyor

KlavyeDelisi

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar. Geçen gün kardeşime premium aldım. Kaç gündür Hypixel ve diğer serverlara girmiyor. Tlauncher premium değil, gerçek premium.

Ya banlidir zaten banliysa ekranda yazar ama egerki banli degilse ilk zamanlarda girmeyebilir ve hatayi yazarsan daha iyi olur. Bide unutmaki ucretli bir oyunu kendi sitesinden almazsan yani 2. el alirsan o oyun gider bu herhangi bir oyun icinde olur cunku oyunun gercek sahibinde oyunun islem kimligi oluyo ve hesabin ilk e-postasi oluyo bunlarla hesabi gercek sahibi geri alir. Ve minecrafttada boyle sen ne kadar hesabin tum bilgilerini istedigin gibi degis ama gercek sahibi islem kimligi yada ilk e-posta ile hesabi geri alabilir ve minecraftta cok fazla isim/skin degisikligi yaparsan hesap bloke olur ve hesabi sadece islem kimligi veya ilk e-posta ile alinir bunuda gercek sahibi yapar kendimden biliyorum 2 tane elmas hesabim (e-posta degisen 20'er tlye aldigim) bloke oldu mojang destekte islem kimligi veya ilk e-posta istiyo bendede yok bunlar alamadim geri ve mojang hesaplari artik microsofta tasincakmis eger tasinmassada silinme riskini goze alin gibi bisey yaziyodu bende tasiyamicagim icin 2 elmas hesap gitcek ama sikinti yok artik minecraft i pek oynamam ki zaten anca arkadaslarla modlu olur ondada crackli ama eger pre alicaksamda kendi sitesinden alirim.

Minecraft.net The autenication servers are currently down for maintance

kimlik doğrulama sunucuları bakım için kapalı
Aynı hatayı aternosta aldım, serveri yeniden başlatınca düzeldi. Hypixele restart attıramayacağınız için sizde nasıl geçer bilmiyorum.
Minecraft.net The autenication servers are currently down for maintance

kimlik doğrulama sunucuları bakım için kapalı
Aynı hatayı aternosta aldım, serveri yeniden başlatınca düzeldi. Hypixele restart attıramayacağınız için sizde nasıl geçer bilmiyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı