Minecraft PvP geliştirme

Merdo44

Kilopat
Daha fazla  
Minecraft PvP geliştirmek istiyorum, video izleyerek hiçbir şey anlamıyorum. Survival Games ve arena PvP atarak geliştirebilir miyim? Olta profesyonel olmak istiyorum. Herkes beni öldürüp dalga geçiyorlar, kanser oldum. Tek sevdiğim oyundur 8 9 10 CPS yapıyorum, jitter Click yapmıyorum kollumu ağrıtıyor. Bu oyunda Pro olup herkesi kesmek istiyorum video izlesem hiçbir şey yaramıyor, arena PvP Survival Games oynasam Pro olur muyum? Bana taktik videoları atmayın taktik videoları sadece izlenme için anlaşılmıyor. İzliyorum anlamıyorum, olta da Pro olmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Minecraft PvP geliştirmek istiyorum, video izleyerek hiçbir şey anlamıyorum. Survival Games ve arena PvP atarak geliştirebilir miyim? Olta profesyonel olmak istiyorum. Herkes beni öldürüp dalga geçiyorlar, kanser oldum. Tek sevdiğim oyundur 8 9 10 CPS yapıyorum, jitter Click yapmıyorum kollumu ağrıtıyor. Bu oyunda Pro olup herkesi kesmek istiyorum video izlesem hiçbir şey yaramıyor, arena PvP Survival Games oynasam Pro olur muyum? Bana taktik videoları atmayın taktik videoları sadece izlenme için anlaşılmıyor. İzliyorum anlamıyorum, olta da Pro olmak istiyorum.

Oynayarak gelişiyor yok clickmiş şuymuş yok arkadaş 6 CPS ile insanlara rektler atıyorum oynamaya bağlı.

Oynayarak gelişiyor yok clickmiş şuymuş yok arkadaş 6 CPS ile insanlara rektler atıyorum oynamaya bağlı.

*********'de oynuyorsan tabii ki o knockbackler ile 6CPS ile combo atabilirsin :D. Minecraft'ta oyunu doğru düzgün oynamak istiyorsan 1.7.X ve 1.8.X sürümlerinde CPS oyunun temel taşı gibi bir şey. Türk "Pro YouTuber aga" dediğiniz insanlar size "CPS önemli değil aimle alırsın" dese de bu şekilde en fazla ********* ve *********" gibi knockback ayarları yapılmamış pay to Win Türk serverlarında Pro olursun ve bence bu çok daha fazla dalga geçilecek bir durum. Eğer diyorsan ki ben gerçekten iyi oynamak istiyorum sana gerçekten işine yarayacak YouTube videolarını gönderirim. Discord: Berta#0030 not: He tabii diyorsan ki "*********, ********* dışında server yok başka nerede oynayacağım?" haklısın yani eğer o sunucular da iyi oynamak istiyorsan sana karşı yardım edemem. İyi günler :)

W-tap, s-tap, hit selection, rod crit gibi şeyleri öğrenmen lazım ama 2022'de neden böyle bir isteğe kapıldınız anlamadım eski ortam yok şu an çoğu kişi hile kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı