Minecraft PvP nasıl gelişir?

boratados

Femtopat
Daha fazla  
Bedwars, Skywars hunger Games tarz oyunlarda PvP mi nasıl geliştirebilirim? Jitter yaptığımda aim alamıyorum, PvP atarken olta kullanamıyorum veya adamın önüne blok koyamıyorum.

Olta kullanmayı zamanla öğrenirsiniz muhtemelen, bunun taktiğini YouTube'dan araştırabilirsiniz. Eğer kullandığınız sürüm 1.8 PvP'si değilse kesinlikle jiiter yapmanız yarardan çok zarar getirecek.

Zamanla deneye deneye öğrenirsin 1.8 olduğunu düşünüyorum sürümünüzün jitter bende yapamıyorum yapıyorum aslında ama aim alamıyorum butterfly deneyin çok daha rahat ben açıkçası blok koymadan yanlarından vuruyorum adamın dokunamıyor bile.

Olta kullanmak için en kolay teknik(bana göre) wasd üzerindeki 123 gibi tuşları kullanmaktır tabii ki mouse üzerindeki Scroll'da kullanarak olta kullanabilirsin. Adamın önüne blok koymak, yol yapmak gibi şeylerde zamanla el alışkanlığı ile oluşuyor. Yine de hızlıca gelişmek istersen günlük hızlı yol yapmak, aim çalışmak gibi antrenmanlar ile oynayışını geliştirebilirsin.😊

Olta kullanmak için en kolay teknik(bana göre) wasd üzerindeki 123 gibi tuşları kullanmaktır tabii ki mouse üzerindeki Scroll'da kullanarak olta kullanabilirsin. Adamın önüne blok koymak, yol yapmak gibi şeylerde zamanla el alışkanlığı ile oluşuyor. Yine de hızlıca gelişmek istersen günlük hızlı yol yapmak, aim çalışmak gibi antrenmanlar ile oynayışını geliştirebilirsin.😊
Scroll ne hocam Allah aşkına. Hotkey çok daha mantıklı şahsen.
Bedwars, Skywars hunger Games tarz oyunlarda PvP mi nasıl geliştirebilirim? Jitter yaptığımda aim alamıyorum, PvP atarken olta kullanamıyorum veya adamın önüne blok koyamıyorum.
Belirli taktikler var. S tap, W tap ve strafelerini çalışman lazim oynayarak. PvP'ni kolay kolay geliştiremezsin artık. Kolayca gelişen bir değil ve yıllarca oynaman lazım competetitive oynamak istiyorsan. Model D/O gibi bie mouse alırsan butterfly yap geç. Rod'da iyi olmak bayağı zor açıkçası çünkü dediğim gibi zamanla gelişen bir şey, bunu bir Skywars ve Bedwars oyuncusu olarak söylüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı