Minecraft RP Videosu Çeken YouTuberların Kullandığı Texture Pack Nedir?

Alonxe

Centipat
Yer
İzmir-görece
Daha fazla  
Meslek
öğrenciyim abi
RP videosu çeken Minecraft YouTuberlarının kullandığı texture pack neydi? Oyunun renklerini çok daha canlı yapıyor o yüzden kullanmak istiyorum. 1.12.2 versiyonunda kullanacağım. Eğer ki kanal ismi vermek yasak değilse verebilirim bakarsınız ona göre söylersiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
RP videosu çeken Minecraft YouTuberlarının kullandığı texture pack neydi? Oyunun renklerini çok daha canlı yapıyor o yüzden kullanmak istiyorum. 1.12.2 versiyonunda kullanacağım. Eğer ki kanal ismi vermek yasak değilse verebilirim bakarsınız ona göre söylersiniz.
Direkt örnek video paylaşabilirsiniz.

Canlı derken grafik anlamında gerçekçilik mi?

RP videosu çeken Minecraft youtuberlarının kullandığı texture pack neydi? Oyunun renklerini çok daha canlı yapıyor o yüzden kullanmak istiyorum. 1.12.2 versiyonunda kullanacağım. Eğer ki kanal ismi vermek yasak değilse verebilirim bakarsınız ona göre söylersiniz.

Shaderdan kastediyorsun galiba gerçekçilik derken.

Texture Pack olarak hocam örnek video verebilirim.

Direkt örnek video paylaşabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
biraz Cringe videoya maruz kalıcaksınız ama örnek video bu bu videodaki texture pack'i nasıl bulurum.

Texture pack olarak hocam örnek video verebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
biraz cringe videoya maruz kalacaksınız ama örnek video bu bu videodaki texture Pack'i nasıl bulurum.

Mod bu hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı