Minecraft sadece Java Edition nasıl alınır?

emorato

Hectopat
Daha fazla  
Minecraft Windows sürümünü önceden almıştım şimdi yeni gördüm Java Edition diye bir sürüm çıkmış bende onu almaya karar verdim ama Java ve bedrock birlikte satılıyor bende de bedrock var(Windows sürümü oluyor) ben sadece Java almak istiyorum.

Dosya Ekleri

• E85E7B8A-0B3C-4557-9C57-5A167805011E.jpeg
    E85E7B8A-0B3C-4557-9C57-5A167805011E.jpeg
    90,1 KB · Görüntüleme: 178
Bedrock sürümüne sahip olanlara Java sürümü hediye ediyor olmaları lazım.

Yani satın almanıza gerek yok. Minecraft Launcher'ı Microsoft Store'dan indirin. Bedrock olan hesabınızda Java sürümünün de olduğunu göreceksiniz.

Yüklemiştim ama göremedim bilgisayara geçince daha dikkatli bakacağım eğer bulamazsam tekrar yazarım.

Bedrock sürümüne sahip olanlara Java sürümü hediye ediyor olmaları lazım.

Yani satın almanıza gerek yok. Minecraft Launcher'ı Microsoft Store'dan indirin. Bedrock olan hesabınızda Java sürümünün de olduğunu göreceksiniz.

Baktım ve görünmüyor denemeyi oynayın diye buton var. O altta bulunan daha fazla bilgi al yerini de dikkate aldım ve satın al butonundan başka al butonu diye buton yok. Nasıl yapacağım Xbox'da da görünmüyor Game Pass diye bir buton var yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (27).png
    Ekran Görüntüsü (27).png
    1,2 MB · Görüntüleme: 151
  • Ekran Görüntüsü (30).png
    Ekran Görüntüsü (30).png
    778,3 KB · Görüntüleme: 127
  • Ekran Görüntüsü (31).png
    Ekran Görüntüsü (31).png
    887,2 KB · Görüntüleme: 163
Son düzenleme:
@emorato Attığınız resimde, deneme sürümü olanda soldaki listede Minecraft for Windows sürümü var ya ona sahipsiniz değil mi? Pardon son resimde gözüküyormuş zaten görmemişim. Microsoft'a e-posta atabilirsiniz ya da bu sorun için konu açabilirsiniz burada.

Ayrıca e-posta kutunuzu da kontrol edin. Microsoft'tan ya da Mojang'dan bir mail gelmiş mi bakın. Orası belki yardımcı olabilir.

@emorato attığınız resimde, deneme sürümü olanda soldaki listede Minecraft for Windows sürümü var ya ona sahipsiniz değil mi? pardon son resimde gözüküyormuş zaten görmemişim. Microsoft'a e-posta atabilirsiniz ya da bu sorun için konu açabilirsiniz burada.

Ayrıca e-posta kutunuzu da kontrol edin. Microsoft'tan ya da Mojang'dan bir mail gelmiş mi bakın. Orası belki yardımcı olabilir@emorato attığınız resimde, deneme sürümü olanda soldaki listede Minecraft for Windows sürümü var ya ona sahipsiniz değil mi? pardon son resimde gözüküyormuş zaten görmemişim. Microsoft'a e-posta atabilirsiniz ya da bu sorun içinkonu açabilirsiniz burada.

Ayrıca e-posta kutunuzu da kontrol edin. Microsoft'tan ya da Mojang'dan bir mail gelmiş mi bakın. Orası belki yardımcı olabilir.

@emorato attığınız resimde, deneme sürümü olanda soldaki listede Minecraft for Windows sürümü var ya ona sahipsiniz değil mi? pardon son resimde gözüküyormuş zaten görmemişim. Microsoft'a e-posta atabilirsiniz ya da bu sorun için konu açabilirsiniz burada.

Burada hangi tarafta konu açabilirim benim sorunumla ilgili.

Yeni konular

Geri
Yukarı