Çözüldü Minecraft sandıktan sandığa hızlı item değiştirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jawierd

Centipat
Makaleler
1
Benim derdim şu; Minecraft'da altın farmım var ve düşen itemleri envanterime geçirirken elim yoruluyor. Yani hepsine tıklayarak envanterime geçiriyorum. Geçenlerde Ali deniz şenpotuk kanalından modsuz Survival izlerken adam tek bir iteme dokununca sandıktaki bütün itemler direkt envanterine geçiyordu. Özetle Minecraft'da sandıkları hızlı şekilde toplamanın yolu var mı? (Shift'e basılı tutarak almayı biliyorum onun haricinde var mı demek istedim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim derdim şu; Minecraft'da altın farmım var ve düşen itemleri envanterime geçirirken elim yoruluyor. Yani hepsine tıklayarak envanterime geçiriyorum. Geçenlerde Ali deniz şenpotuk kanalından modsuz Survival izlerken adam tek bir iteme dokununca sandıktaki bütün itemler direkt envanterine geçiyordu. Özetle Minecraft'da sandıkları hızlı şekilde toplamanın yolu var mı? (Shift'e basılı tutarak almayı biliyorum onun haricinde var mı demek istedim.)
Shift + sol tık ile hızlıca taşıyabilirsiniz.

Aslında var tam hatırlamıyorum ama anlatayım galiba buydu. Bir sandık dolusu altın var diyelim almak istiyorsunuz. O zaman bir altına basın sonra shift e basılı tutarak sadıktaki başka bir altına çift tıklayın olur.
Eline 64 tane o itemden alıp diğer 64lüğün üzerine getiriceksin sonra Shift'e basılı tutup çift tıklıycaksın hızlı bir şekilde.
Aynı anda yazmışız.

Geri
Yukarı