Minecraft satın alınan hesapta başka isim kullanılabiliyor mu?

urn4ga

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: MSI B450-M-A PRO MAX, CPU: AMD Ryzen 3 3200G, GPU: MSI GTX 1650 LP OC 4GB, RAM: HyperX Fury Black 8x2GB 3600MHZ RGB, PSU: Corsair TX650M Kasa: Everest Crystal, Termal Macun: Arctic MX-4
Meslek
Öğrenci, yarı zamanlı grafiker ve developer
Satın aldığım hesapta başka bir isimle kullanabiliyor muyum? Böyle bir şey duymuştum oyuna girerken isim seçip giriliyor diye. Ne yazık ki Minecraft üzerinde başka bir nick kullanıyorum, o nick için başka bir hesap açıp oraya mı satın almam gerek illa?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır. Bir isminiz oluyor o isimle giriyorsunuz hep. Size bahsettikleri crackli sürüm.

O bir isim Xbox'ta kullandığım ile aynı mı oluyor peki? Bayağı süredir crackli oynuyorum. Crackli diye yorumladığınız bana da saçma gelmişti.

Satın aldığım hesapta başka bir isimle kullanabiliyor muyum? Böyle bir şey duymuştum oyuna girerken isim seçip giriliyor diye. Ne yazık ki Minecraft üzerinde başka bir nick kullanıyorum, o nick için başka bir hesap açıp oraya mı satın almam gerek illa?
Tam olarak ne dediniz anlamadım ama orijinal hesabınız varsa minecraft.net üzerinden isim değiştirebilirsiniz.

Tam olarak ne dediniz anlamadım ama orijinal hesabınız varsa minecraft.net üzerinden isim değiştirebilirsiniz.

Microsoft üzerinden aldığım zaman yani minecraft.net üzerinden isim değişiliyor mu? Xbox hesabımdaki ismi kullanmak zorunda mıyım?

Minecraft hesabınız diğer hesaplarınızdan bağımsız oluyor ve isim koyabiliyorsunuz. Sorun olacağını sanmıyorum

Ama Microsoft Store üzerinden alınmıyor mu?

Geri
Yukarı