Minecraft satın alınırsa her platformdan oynanılır mı?

Huistle

Centipat
Bu görseldekini satın alırsam her platformda oynanabilir mi oluyor? Mobil dahil mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-16-15-25-52-163-edit_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-05-16-15-25-52-163-edit_com.android.chrome.jpg
    86,2 KB · Görüntüleme: 36
Hayır, sadece Java ve önceden Windows 10 Edition olarak da bilinen Bedrock versiyonunu içeriyor. Ancak PojavLauncher kullanarak Java versiyonunu telefonda oynayabilirsiniz.

Doğrudan mobil versiyonu ayrı olarak satın almanız gerekiyor.

Hayır, sadece Java ve önceden Windows 10 Edition olarak da bilinen Bedrock versiyonunu içeriyor. Ancak PojavLauncher kullanarak Java versiyonunu telefonda oynayabilirsiniz.

Doğrudan mobil versiyonu ayrı olarak satın almanız gerekiyor.
Teşekkürler Java ek bilgisi için de. Mobilde zaten Bedrock oynuyordum tek seferde her platformu orijinal yapayım diye düşünmüştüm. Peki almaya değer mi yinede?

Teşekkürler Java ek bilgisi için de. Mobilde zaten Bedrock oynuyordum tek seferde her platformu orijinal yapayım diye düşünmüştüm. Peki almaya değer mi yine de?
Bana kalırsa kesinlikle değer. Özellikle Java versiyonunda sunucularda epey vakit geçirilebiliyor. Sunuculardaki mini oyunlar oldukça zevkli oluyor. Sunucu olarak Hypixel tavsiye edebilirim, özellikle Hypixel'deki Bed Wars oldukça keyifli bence.

Bana kalırsa kesinlikle değer. Özellikle Java versiyonunda sunucularda epey vakit geçirilebiliyor. Sunuculardaki mini oyunlar oldukça zevkli oluyor. Sunucu olarak Hypixel tavsiye edebilirim, özellikle Hypixel'deki Bed Wars oldukça keyifli bence.
Bunu satın alırsan bütün sunuculara girebiliyor muyum? Elmas altın hesap falan vardı onları almam gerekecek mi?

Bunu satın alırsam bütün sunuculara girebiliyor muyum? Elmas altın hesap falan vardı onları almam gerekecek mi?
Herkese açık olan tüm sunuculara girebilirsiniz.

Elmas hesap, altın hesap muhabbeti Minecraft'ın kullanım sözleşmesine aykırı olan hesap satımı yapan kişilerin uydurduğu bir şey. E-postası değişen, şifresi değişen gibi şeylere göre elmas altın hesap olayı uyduruluyor. Orijinal Minecraft'ta her kullanıcı eşittir, elmas hesap, altın hesap muhabbeti bulunmaz.

Herkese açık olan tüm sunuculara girebilirsiniz.

Elmas hesap, altın hesap muhabbeti Minecraft'ın kullanım sözleşmesine aykırı olan hesap satımı yapan kişilerin uydurduğu bir şey. E-postası değişen, şifresi değişen gibi şeylere göre elmas altın hesap olayı uyduruluyor. Orijinal Minecraft'ta her kullanıcı eşittir, elmas hesap, altın hesap muhabbeti bulunmaz.
Bilgiler için teşekkürler, aklımdaki sorulara cevap oldun.

Yeni konular

Geri
Yukarı