Minecraft satın alınmıyor

Goleo

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Minecraft.net sitesine girdim ve oyunu satın almayı denediğimde ise hata lütfen kredi kartı bilgilerini kontrol edin gibisinden bir yazı çıkıyor. Nedenini bilen varsa cevaplayabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
kesinlikle güvenilir değilmi
Evet kesinlikle güvenilir. Arkadaşım ve ben satın alım yaptık.
Aldıysan geçmiş olsun, orijinal site ile arasında sadece 50 lira fark varken.
Dostum bu site kod olarak satıyor. Hesap olarak satmıyor. Normal almaktan hiçbir fark yok. Sitesinden Microsoft hesabın ile giriş yaparak aktifleştiriyorsun (minecraft.net). Yorumlara da bakarsan 4.9 yıldız ortalaması var. Arkadaşım ile ben satın aldık.

Aldıysan geçmiş olsun, orijinal site ile arasında sadece 50 lira fark varken.
almadım
Evet kesinlikle güvenilir. Arkadaşım ve ben satın alım yaptık.

Dostum bu site kod olarak satıyor. Hesap olarak satmıyor. Normal almaktan hiçbir fark yok. Sitesinden Microsoft hesabın ile giriş yaparak aktifleştiriyorsun (minecraft.net). Yorumlara da bakarsan 4.9 yıldız ortalaması var. Arkadaşım ile ben satın aldık.
Ne zaman satın aldınız, sikayetvar'da sanırım bi oyun kodu almışlar 2 3 ay sonra o site tarafından kod geri alınmış böyle bir şey olabilir mi olabilir ise de minecraft ta olur mu cevaplarsanız sevinirim.

almadım

Ne zaman satın aldınız, sikayetvar'da sanırım bi oyun kodu almışlar 2 3 ay sonra o site tarafından kod geri alınmış böyle bir şey olabilir mi olabilir ise de minecraft ta olur mu cevaplarsanız sevinirim.
Hocam ben alalı 1 yıla yakın oldu arkadaşım 2-3 hafta önce aldı. Kod geri alınma bana saçma geldi öyle bir olay yaşamadım çünkü. Technopat Sosyal'de "Durmaplay Güvenilir mi?" diye aratırsan bir sürü konu görürsün. Çoğu kişi problem yaşamamış. Ancak size kalmış tabi.

Eneba diye bir site de var ben oradan alacaktım ancak alamamıştım minecraft.net'teki gibi hata vermişti. Orayı da deneyebilirsin:

Oyunfor'dan alın, oyun içi para alım,satım yaparken sıkıntı olmuyor benim için. Kaç sene önce kuzenime hesap alıcaktım. Siparisi verdim, siteden çıktım. Telefonla bayan aradı, siteye gelirmisiniz, özelliklerden bahsedicez diye. Müşteri hizmetleri iyidir.

Merhaba, Minecraft.net sitesine girdim ve oyunu satın almayı denediğimde ise hata lütfen kredi kartı bilgilerini kontrol edin gibisinden bir yazı çıkıyor. Nedenini bilen varsa cevaplayabilir mi?

Dolar/euro ile yapılan satın alımlarda bakiye tam olarak kurla hesaplanmıyor. Yani şöyle diyeyim, mesela dolsrın 5 TL odluğunu düşün ve 10 dolarlık bir şey aldın. Hesabından 50TL değil komisyon tutarı vb. de kesiliyor yani 55 60 TL falan çekilebilir. Bu yüzden paran uvu ucuna yetiyorsa biraz daha para eklemeyi dene.

Geri
Yukarı