Minecraft Satın Almak

Yuspro

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle iyi sosyaller, şu sıralar canım Minecraft oynamak istiyor ama alıp almamakta kararsızım ve bir kaç sorum var.
  • Daha önceden Minecraft oynamışlığım var ama korsan olarak, en son 1.8 sürümünü oynadığımı hatırlıyorum, ara ara FPS düşüşleri yaşıyordum bu durum orjinal oyunda da devam eder mi?
  • Oyun kendi sitesinde 20 € bu da yaklaşık 60 TL yapıyor başka bir yerden daha ucuza almam mümkün mü ?
  • Ücret sanal kart ile ödenebiliyor mu ?
Bilgisyarın özellikleri:
  • Intel Core i5 2450M 2.50 GHz
  • Radeon HD7450M
  • 6 GB Ram

1.Fps Düşüsleri yaşarsın,devam eder.
2.Mümkün fakat bu siteler dolandırıcı minecrafity.com,minecraftsatinal.com gibi siteler youtubeda çok abonesi olanların sponsorları burdan alma!
3.Cevabı bilmiyorum.
4.Bence minecraft alma steamde daha güzel oyunlar var.

Birincisi fps düşüşlerini yaşamaya hala devam edersin. İkincisi ise mcsg gibi minecraft serverlerinden hunger games gibi oyunlar oynamayacaksan eğer orjinalini almanın pek de bir esprisi yok bence. 60 Tl'yi daha iyi oyunlar için harcasan çok daha iyi bir seçim olur.

Öncelikle iyi sosyaller, şu sıralar canım Minecraft oynamak istiyor ama alıp almamakta kararsızım ve bir kaç sorum var.
  • Daha önceden Minecraft oynamışlığım var ama korsan olarak, en son 1.8 sürümünü oynadığımı hatırlıyorum, ara ara FPS düşüşleri yaşıyordum bu durum orjinal oyunda da devam eder mi?
  • Oyun kendi sitesinde 20 € bu da yaklaşık 60 TL yapıyor başka bir yerden daha ucuza almam mümkün mü ?
  • Ücret sanal kart ile ödenebiliyor mu ?
Bilgisyarın özellikleri:
  • Intel Core i5 2450M 2.50 GHz
  • Radeon HD7450M
  • 6 GB Ram

30 tlye mail ve mojang hesabı dahil hesap satışı yapıyorum ilgilenirsen öm atın.

@1st4n6uL Malesef bu tür hesap satışlarına güvenmiyorum ve sağlıklı bir şekilde oynayabileceğimi düşünmüyorum.

Biraz geç oluyor ama :)
1-Fps düşmesi oluyor ama Optifine mod kullanırsan düzelebilir.
2-Tabii ki başka sitelerden alabilirsin ama asla önermem.
3-Evet ben öyle aldım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı