Minecraft şehrimin devamı

Kanka çok güzel ama çok acele etmiş gibisin, daha büyük ve ayrıntılı yapılar yapabilirsin.
Aslında fazla ev yapmadım. Abimle ortak kullandığım için bilgisayarı, 1 saat o 1 saat ben kullanıyorum. Ve mecbur acale etmek zorunda kalıyorum. Daha detayına girmek isterim. Yorumun için teşekkürler. Bundan sonra daha büyük ve ayrıntılı yapmaya çalışacağım.

Dün Minecraft oyununda şehir yapmaya başlamıştım. İlk evden sonra biraz daha çalışıp devam ettirmeye uğraştım. Ve ortaya bu çıktı;
Sizce nasıl deva mı?
Bu arada evlerin iç tasarımı da var. YouTube'a yüklesem oradan bakar mısınız? Ona göre ekran kaydı ile daha detaylı bakabilirsiniz.
Halı sahanın sol tarafı muhtarlık, muhtarlığın sol tarafı umumi tuvalet, tuvaletin karşısı hayrat olarak yaptım. Ve kavşağın aşağısındaki yer kafe.
Hocam yıl 2023 olacak hala umumi tuvalet yapıyorsunuz. Benim gibi bacakları ağrıyan sağlık sorunları olan insanları hiç düşünmüyorsunuz size 10/1 veriyorum (!)

Halı saha renkleri uymamış ve evler çok basit duruyor.
Halısaha küçük olduğu için diğer renkleri kullansam dahi çok iç içe giriyordu. Bende göz görsün diye kırmızı, yeşil ve beyaz kullandım. Yoksa çok iç içe giriyor ve daha kötü oluyordu. Cevabınız için teşekkür ederim.

Bu arada benim dünyam da bu şekilde. Sizin bana ilham kaynağı verdiğiniz gibi size de ilham kaynağı olur umarım. Güzel yerlerin görsellerini yükledim. Daha da genişletip krallıkta yaşayan köylülere evler yapacağım şimdi de.
Hocam size usta demek lazım. Benimki yanında ufacık hayvan gibi kalır. Bu fotoğraflara bakıp motive olmamak elde değil 😃.

Kalite akıyor, kalite!
Teşekkürler 😃.

Hocam yıl 2023 olacak hala umumi tuvalet yapıyorsunuz. Benim gibi bacakları ağrıyan sağlık sorunları olan insanları hiç düşünmüyorsunuz size 10/1 veriyorum (!)
Şehirimizin nüfusu 1 olduğu için daha sağlık sorunu yaşayan çıkmadı hocam 😄. Sizin için hastane yapacağız.

Halı saha küçük olduğu için diğer renkleri kullansam dahi çok iç içe giriyordu. Bende göz görsün diye kırmızı, yeşil ve beyaz kullandım. Yoksa çok iç içe giriyor ve daha kötü oluyordu. Cevabınız için teşekkür ederim.

Hocam size usta demek lazım. Benimki yanında ufacık hayvan gibi kalır. Bu fotoğraflara bakıp motive olmamak elde değil 😃.

Teşekkürler 😃.

Şehirimizin nüfusu 1 olduğu için daha sağlık sorunu yaşayan çıkmadı hocam 😄. Sizin için hastane yapacağız.

Sabırsızlıkla bekliyorum o zaman şehrin büyümesini hocam :D

Halı saha küçük olduğu için diğer renkleri kullansam dahi çok iç içe giriyordu. Bende göz görsün diye kırmızı, yeşil ve beyaz kullandım. Yoksa çok iç içe giriyor ve daha kötü oluyordu. Cevabınız için teşekkür ederim.

Teşekkürler 😃.

Hocam lunapark isteriz :D

Çok amatör olmuş. Bunun aynısını 10 yıl önce yapmıştık biz. Shader ve texture pack kur öyle yap, daha iyi olur. Ayrıca düz + creative yerine dünyayı normal yapıp kale falan yapabilirsin.

Dün Minecraft oyununda şehir yapmaya başlamıştım. İlk evden sonra biraz daha çalışıp devam ettirmeye uğraştım. Ve ortaya bu çıktı;
Sizce nasıl deva mı?
Bu arada evlerin iç tasarımı da var. YouTube'a yüklesem oradan bakar mısınız? Ona göre ekran kaydı ile daha detaylı bakabilirsiniz.
Halı sahanın sol tarafı muhtarlık, muhtarlığın sol tarafı umumi tuvalet, tuvaletin karşısı hayrat olarak yaptım. Ve kavşağın aşağısındaki yer kafe.
Dış tasarımı biraz daha ayrıtlı yapsan daha güzel olur farklı bloklarla vesaire ama onun dışında güzel.

Texture pack ile ss aldığımda çok iyi durmuyor. Denedim. Shader kullanabilirim fakat sonoyuncudan tekli girip yaptığım için oyun dosyasını normal mc'ye atmam gerekiyor ve bundan dolayı da bazı bloklar olmayacağı için map bozuluyor. Normal dünya sevmiyorum. Yorumunuz için teşekkür ederim.
Çok amatör olmuş. Bunun aynısını 10 yıl önce yapmıştık biz. Shader ve texture pack kur öyle yap, daha iyi olur. Ayrıca düz + creative yerine dünyayı normal yapıp kale falan yapabilirsin.

Geri
Yukarı