Minecraft server almak için en iyi işletim sistemi hangisi?

BeratKzmz

Hectopat
Arkadaşlarımla oynamak için Keyubu'dan 89.90'lık paketi alacağız ama işletim sisteminden çok anlamadığımız için sizlere sormak istedik sizde bu paket iyi midir işletim sistemini ne seçsek iyidir?

Gayet iyi bu VDS ile bir Hub sunucusu bile kurabilirsin sadece Survival oynayacaksanız bence en ucuz paketi alsan bile iş görür.

Gayet iyi bu VDS ile bir Hub sunucusu bile kurabilirsin sadece Survival oynayacaksanız bence en ucuz paketi alsan bile iş görür.

En ucuzda 2 GB RAM olduğu için serverda lag çıkıyor şu an Aternos'ta 2.4 GB RAM'li bir serverda oynuyoruz farmlar yüzünden vs. RAM %90'dan aşağı inmiyor.

En ucuzda 2 GB RAM olduğu için serverda lag çıkıyor şu an Aternos'ta 2.4 GB RAM'li bir serverda oynuyoruz farmlar yüzünden vs. RAM %90'dan aşağı inmiyor.

Ben 2 GB RAM ile op skyblock sunucusu kurmuştum +15 Online oluyordu Batihost üzerinden kurdum lag olmuyordu.

Linkteki konuda anlatımı bulunuyor yakın zamanda açabilirim.

İngilizce olduğunu için pek anlamadım usta bir dilden okumak isterim :)

Ben 2 GB RAM ile op skyblock sunucusu kurmuştum +15 Online oluyordu Batihost üzerinden kurdum lag olmuyordu.

İngilizce olduğunu için pek anlamadım usta bir dilden okumak isterim :)

O zaman şöyle bir soru daha söyleyeyim bu serverları almak yani Aternos'tan kurtulmak lag sorununu çözer mi?

Bide hocam korsan destekli mi bu serverlar ?

Geri
Yukarı