Minecraft "server crash" hatası

Hamit.x07

Hectopat
Selam arkadaşlar, ben arkadaşlarımla oynamak için winter zombies by Forge labs adında modpacki kendim sunucu açarak mod dosyasının içine koyuyorum ama sunucu crash veriyor. İzlediğim videoda aynı modpacki kullanan adamda crash vermiyor bende aynı sürümü kullanıyorum ama bende veriyor.

Dosya Ekleri

• crash-2022-09-07_15.51.50-server.txt
    11,3 KB · Görüntüleme: 20
Videodaki adam 2855 Java kullanıyor önerilen sürüm 2854 şu an şlk önce Tough As Nails modunu silip tekrar deneyeceğim sonrada Java'yı değişicem öneri için saol
Java'dan bahsetmiyorum Forge'dan bahsediyorum. O mod susuzluk üşüme vs. getiriyor sizin için önemli değilse Forge sürümü kalabilir.

Java'dan bahsetmiyorum Forge'dan bahsediyorum. O mod susuzluk üşüme vs. getiriyor sizin için önemli değilse Forge sürümü kalabilir.

Java derken Forge'yi kastettim o mod önemli Forge sürümünü düşürdüm yani önerilene getirdim şu anda böyle oluyor.

Dosya Ekleri

• crash-2022-09-07_16.29.40-server.txt
    8,1 KB · Görüntüleme: 17
14.23.5.2854 sürümünde şu an ama modlar crach veriyor anlayamadım bir türlü yani önerilene değiştim o crashi verdi nasıl yapacağım anlamadım benden kaynaklı birşeyde yok ki her şeyi doğru yapıyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    80,4 KB · Görüntüleme: 13
Hocam ilk yaptığınız gibi yapın sonra tough as nails modunu bu sürümü ile değiştirin belki iş yapar. Mod oradaki 5. sıradakini indirin değiştirin.

Şu an geri 2855 Java'ya geçtim çünkü modun en yenisi bu sürümü istiyor senin istediğin sürümü kurdum ve şu an bu yine aynı mod hata veriyor.

Benim verdiğim sürüm ile değiştirince mi crash vermeye başladı?
hayır daha öncede verdi

Benim verdiğim sürüm ile değiştirince mi crash vermeye başladı?

Hayır daha önce de verdi

Dosya Ekleri

• crash-2022-09-07_16.43.03-server.txt
    11,4 KB · Görüntüleme: 37

Yeni konular

Geri
Yukarı