Minecraft server kiralamak

Odyofil

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Merhaba 3 arkadaş server kiralamak istiyoruz. Bunun için en iyi tercihin Keyubu olduğuna karar verdik ama aklımızda birkaç soru var. Bu soruları cevaplamada yardımcı olursanız sevinirim.
  1. Keyubudan server kiralayacağımız zaman TC kimlik numarası isteniyor. Bunun sebebi nedir acaba?
  2. Server kiralandıktan sonra direkt olarak oyuna girip hayatta kalma haritası açıp oynamaya başlayabiliyor muyuz yoksa birkaç ön ayar ve dosya yüklemesi yapmamız gerekiyor mu?
  3. 3 arkadaş oynayacağız ama ileride belki bu sayı artabilir. Sizce hangi Ram seçenekli serverdan kiralamak bize en uygun olur?
  4. Keyubudan daha iyi olan ve önerebileceğiniz güvenilir kiralama sitesi var mı?

Eki Görüntüle 832261
Kapteyan sitesinden kiralamak istediğimde böyle bir şey ile karşılaştım. Bilgim sıfır. Bunlar nedir acaba?
@iambmys9
Hostname Panel'de görünecek isim istersen Ashokano'nun Sunucusu yazabilirsin.
Root Şifresi ise aldığın sunucunun şifresi.
NS1 ve NS2 ön eki siteler için boş bırakabilirsin.

Hostname Panel'de görünecek isim istersen Ashokano'nun Sunucusu yazabilirsin.
Root Şifresi ise aldığın sunucunun şifresi.
NS1 ve NS2 ön eki siteler için boş bırakabilirsin.
1610472864488.png

Canlı desteği bu şekilde. Pek içimi açmadı açıkçası...

Eki Görüntüle 832311
Canlı desteği bu şekilde. Pek içimi açmadı açıkçası...
Anlayamadım? Zaten söylenmiş direkt satın almanızın yeterli olacağını. VDS sunucuyu aldıktan sonra Hizmetlerim kısmından sunucunuzun bilgilerine ulaşabilirsiniz. İsterseniz sunucuyu satın aldıktan sonra AnyDesk üzerinden yardımcı olabilirim.

Anlayamadım? Zaten söylenmiş direkt satın almanızın yeterli olacağını. VDS sunucuyu aldıktan sonra Hizmetlerim kısmından sunucunuzun bilgilerine ulaşabilirsiniz. İsterseniz sunucuyu satın aldıktan sonra AnyDesk üzerinden yardımcı olabilirim.
Ben müşteri temsilcisinden sistemi sormuştum, neyse bir sürü firma var etrafta. Hepsinde bir sıkıntı olabiliyor. Ya keyubu yada bu siteden kiralayacağım. İyi günler, teşekkürler.

Ben müşteri temsilcisinden sistemi sormuştum, neyse bir sürü firma var etrafta. Hepsinde bir sıkıntı olabiliyor. Ya keyubu yada bu siteden kiralayacağım. İyi günler, teşekkürler.
Ekran Resmi 2021-01-12 20.40.29.png

Sunucu Yönetim Paneli genel olarak bu şekilde oluyor. Sunucuyu satın aldıktan sonra İşletim Sistemi kısmından ilk olarak işletim sistemi kurmanız gerekiyor. Kurulum tamamlandıktan sonra Sunucuya Uzak Masaüstü ile bağlanabilirsiniz ama ben Remote Desktop'u tavsiye ediyorum.

Geri
Yukarı