Minecraft server kurmak için hangi markayı almalısınız?

JLX JuuLeyszX

Picopat
Daha fazla  
@Hikmet Benol

İlk öncelikle slot sunucunun alabileceği maksimum oyuncu kapasitesidir asıl olay alacağınız sunucunun RAM kapasitesi siz eğer 10 kişi 5-10 modla oynarsanız 4 GB yeter ama ben 20 kişi bir de 40-50 modla oynayacağım diyorsanız minimum 8 GB almanız gereklidir. Hangi siteyi kullanmak konusuna gelirsek Rabisu Batihost ve keyhubuyu önerebilirim. Hepsinde tecrübem var. Batihost her zaman bir tık önde benim için ama bazı sorular şu yönde ben Aternos'dan farklı bir sunucuya geçmem lazım ama dünyamın gitmesini istemiyorum. Bu maalesef biraz uğraştırıcıdır fillezila yoluyla SSD'ye aktarılabilir ve keyfinize bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim. Peki Batihostta öneriniz nedir? Maksimum 200-250 TL çıkabilirim. Batihost firması eski dünyamı geçirmeme yardımcı olur mu?

Teşekkür ederim. Peki Batihost'ta öneriniz nedir? Maksimum 200-250 TL çıkabilirim. Batihost firması eski dünyamı geçirmeme yardımcı olur mu?

Hocam onu adminlerle bir konuşursunuz bende fazla emin değilim.Onlar ilgileniyor zaten.

Teşekkür ederim. Peki Batihost'ta öneriniz nedir? Maksimum 200-250 TL çıkabilirim. Batihost firması eski dünyamı geçirmeme yardımcı olur mu?

Kaç kişi ve kaç modla oynayacağınıza bağlı ama en güzel sunuculardan alırsınız.

@Hikmet Benol 200-250 TL çok yüksek fiyatlar.
Hocam onu adminlerle bir konuşursunuz bende fazla emin değilim.Onlar ilgileniyor zaten.

Kaç kişi ve kaç modla oynayacağınıza bağlı ama en güzel sunuculardan alırsınız.
Önerileriniz nelerdir? 2 kişi ile oynuyoruz ama zaman zaman 5 kişiye filan çıkıyor Aternosta oynarken 2 kişide bile dalgalanma var hatta tek kişiyle oynarken bile bazen dalgalanıyor.
5-10 yapı yapıyoruz direkt sunucu patlıyor. Mod konusunda çok indirmeyeceğiz. İşimize yarayanları tercih edeceğiz tahminen 10-20 modu geçmez. Bu bağlamda güvenilir olan ve ilgili olan firmalardan hangi paketleri önerirsiniz?

Önerileriniz nelerdir? 2 kişi ile oynuyoruz ama zaman zaman 5 kişiye filan çıkıyor Aternosta oynarken 2 kişide bile dalgalanma var hatta tek kişiyle oynarken bile bazen dalgalanıyor.
5-10 yapı yapıyoruz direkt sunucu patlıyor. Mod konusunda çok indirmeyeceğiz. İşimize yarayanları tercih edeceğiz tahminen 10-20 modu geçmez. Bu bağlamda güvenilir olan ve ilgili olan firmalardan hangi paketleri önerirsiniz?

Hocam bu yeterlidir.

1656522996542.png

Hocam bu paket 150 TL ama gerçekten güzel ms sıkıntısı çekmeden FTP değerleri ile oynayabilirsiniz rahatça oynunuzu ve yarın kurarsanız +2 gün kazanırsınız bence avantajlı güzel işlemcileri var şahsen güzel.

Geri
Yukarı