Minecraft Server nasıl kurulur?

Ahmsef

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, çok kez kendi bilgisayarımdan server hostlama denedim fakat server hiçbir zaman çalışmadı. Statik IP zorunlu diyorlar. Bu statik IP'siz bir uygulama aracılığıyla falan kurmanın bir yolu var mıdır? Çünkü ben Aternos kullanmak istemiyorum artık.

Merhaba arkadaşlar, çok kez kendi bilgisayarımdan server hostlama denedim fakat server hiçbir zaman çalışmadı. Statik IP zorunlu diyorlar. Bu statik IP'siz bir uygulama aracılığıyla falan kurmanın bir yolu var mıdır? Çünkü ben Aternos kullanmak istemiyorum artık.

Dostum en sağlıklısı Aternos para vermeden kendin ve arkadaşlarınla oynayabiliyorsun onun dışında server açma için bir milyon tane site var ama onların da fiyatları çok istiyorsan sana önerebilirim.

Ben Aternos kuruyorum çok zevkli plugin yüklemesi vs kolay, 16 Mbit internet ile yeterli şekilde oynatıyor görüş sınırı var biraz.

Dostum en sağlıklısı Aternos para vermeden kendin ve arkadaşlarınla oynayabiliyorsun onun dışında server açma için bir milyon tane site var ama onların da fiyatları çok istiyorsan sana önerebilirim.

Hocam ben bir uygulama aracılığıyla o statik IP sorununu çözebildiğimi hatırlıyorum. Yok muydu öyle bir uygulama?

Ben Aternos kuruyorum çok zevkli plugin yüklemesi vs kolay, 16 Mbit internet ile yeterli şekilde oynatıyor görüş sınırı var biraz.

Aternos istemiyorum hocam 7/24 istiyorum ve bedava olsun istiyorum.

Statik IP zorunlu kısmından dolayı.

Hocam niye o zaman Minecraft'ın o kadar rehberi var kendi PC'nizden server hostlama ile ilgili? Bana niye istemediğim şeyle ilgili ha bire zoruluyorsunuz.

Statik IP zorunlu kısmından dolayı.

Hocam 2 uygulama buldum. 1- Hamachi 2- ngrok. Bunları bakabilir misiniz? Statik IP'siz kurmamıza yarıyor sanırsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı