Minecraft server sağlayıcı önerisi

Makaleler
4
Yer
Denizli
Arkadaşlarla para toplayıp sunucu kiralamayı düşünüyoruz. 3-4 aylık bir süreliğine.
Bayağı mod, plugin vs. kurmayı düşünüyoruz. Hangi site en Fiyat/performans hizmeti sağlıyor?
Bir de Azure, Amazon hizmetleri üzerinden kurmak mantıklı olur mu?
Son olarak bir arkadaş realms üzerinden oynama fikri ortaya attı orada mod kuruluyor mu ve mantıklı olur mu?

Realms olayını tam bilmiyorum ama dediği gibi olsa orası tercih edilirdi bence. Datafex öneririm hosting için. Pahalı ama söyleyim. Tabi bu öneri herkese açık büyük sunucu açcaksanız. Küçük böyle arkadaşlarla takılmalık ise saganetwork veya batıhost'a bakabilirsiniz.

Arkadaşlarla para toplayıp sunucu kiralamayı düşünüyoruz. 3-4 aylık bir süreliğine.
Bayağı mod, plugin vs. kurmayı düşünüyoruz. Hangi site en Fiyat/performans hizmeti sağlıyor?
Bir de Azure, Amazon hizmetleri üzerinden kurmak mantıklı olur mu?
Son olarak bir arkadaş realms üzerinden oynama fikri ortaya attı orada mod kuruluyor mu ve mantıklı olur mu?
Hocam realmsa gerek oldgunu düşünmüyorum bence batıhost iyi bir tercih olur.

Saganetwork şuana kadar gördüğüm en iyisi. 90 TL'ye 8 GB RAM iyi de CPU veriyorlar. Diğer sitelerde bu özellikli sunucular 150'den aşağı değil.
Sunucu vakit geçirmek için öyle onlarca kişinin olacağı sunucu değil. Maksimum 10 kişi oluruz büyük ihtimal.

Hocam gerçek performans istiyorsanız Minecraft Sunucu Kiralama - Nethiz bu firmayı tercih edebilirsiniz. Herhangi bir lag, kasma, ping veya donma yok. Minecraft hizmetim bulunuyor. Uzun zamandır kullanmaktayım fakat firma kendini hiç duyurmamış bir firma

Site üzerine zaten tüm iletişim bilgileri yazıyor. Güvenip alabileceğiniz bir firma

Hocam gerçek performans istiyorsanız Minecraft Sunucu Kiralama - Nethiz bu firmayı tercih edebilirsiniz. Herhangi bir lag, kasma, ping veya donma yok. Minecraft hizmetim bulunuyor. Uzun zamandır kullanmaktayım fakat firma kendini hiç duyurmamış bir firma

Site üzerine zaten tüm iletişim bilgileri yazıyor. Güvenip alabileceğiniz bir firma

İyide 4 GB'ye kadar olan paketin aynısı Aternos'ta kalanlarda pahalı.

Saganetwork daha iyi 90 TL'ye 8 GB RAM veriyor. Sizin attığınız aynı fiyatına 4 GB RAM veriyor. İşlemciler de aynı sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı