Minecraft serverlarında rehberlerin bilmesi gereken kurallar ve komutlar nelerdir?

Daha fazla  
Selam arkadaşlar, sorum şu Minecraft serverlarında (skyblock serveri) rehberlerin bilmesi gereken temel komutlar ve kurallar var. Ben bir serverde rehber olacağım. Server geçmişi olan biri komutları ve kuralları yazabilir mi?

Son düzenleme:
Dostum temeli yok bu işin, kimisi küfüre karşıdır kimisi izin verir örneğin. Sunucu yöneticisine danış derim.

Dostum sorumu sanırım kimse anlamamış şöyle diyeyim mesela adam bana soruyor market nasıl açılır parama nereden bakacağım ada leveli nereden hesaplanır neredeyse bu komutlar tüm sunucularda aynıdır temel komutlardır yani.

Onları ben bilmiyorum fakat araştırmaya çalışacağım bulursam atarım bulamazsam başkasından yardım alabilirsin.

Tamamdır teşekkür ederim.

Dostum sorumu sanırım kimse anlamamış şöyle diyeyim mesela adam bana soruyor market nasıl açılır parama nereden bakacağım ada leveli nereden hesaplanır neredeyse bu komutlar tüm sunucularda aynıdır temel komutlardır yani.
Hayır o da farklılık gösterebilir. Pluginler farklıdır o da farklılık gösterebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı