Çözüldü Minecraft simple voice chat bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video da gösterilen sürüm Forge video sürümü değildir.

Ben kendim buldum Aternos da dosyalardan world e giriyorsunuz oradan serverconfig e giriyosunuz orada voicechat-server.toml var ona girip (port = ) yazan yere sizin kendi portunu giremiz gerekecek fotoğraftan portunu nerede yazdığı gösteriliyor. Onu yazdıktan sonra voice chatli bir server a girebilirsiniz.
Not: Bağlantı nokatası yazan yerin sağ tarafı sizin portunuzdur.
Minecraft Forge da simle voice chat modunu kurdum. Ama voice chat not connected diyor yardım pls.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu video da gösterilen sürüm Forge video sürümü değildir.

Ben kendim buldum Aternos da dosyalardan world e giriyorsunuz oradan serverconfig e giriyosunuz orada voicechat-server.toml var ona girip (port = ) yazan yere sizin kendi portunu giremiz gerekecek fotoğraftan portunu nerede yazdığı gösteriliyor. Onu yazdıktan sonra voice chatli bir server a girebilirsiniz.
Not: Bağlantı nokatası yazan yerin sağ tarafı sizin portunuzdur.

Dosya Ekleri

• Voice Chat Port.png
    Voice Chat Port.png
    383,6 KB · Görüntüleme: 307
Son düzenleme:
Çözüm
Peki ben voice chati SW'me eklemedim (çünkü paper) bu yüzden arkadaşımla voice chati indirdik bu durumda nasıl yaparız? Bir arkadaşımız orijinali olmadığı için crack yaptık.

Geri
Yukarı