Minecraft skin set komutu premium ile çalışmıyor

41CBI72

Femtopat
Daha fazla  
Orijinal Minecraft oynuyorum. Arkadaşlarımla oynarken eğer korsan oyunu açarlarsa seçtiğim skin gözükmüyor. "/skin set (oyuncuismi)" komutunu yazarak kendi skinimi takabilirim. Herkes de öyle yapıyor. Ama ben kendi Minecraft nickimi yazdığımda olmuyor. İngilizce bir şekilde "bu isimde premium oyuncu bulunamıyor." diyor. Sorun nedir? Tahmininiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İsmi doğru yazdığınıza ve o isimde bir Minecratft hesabı olduğuna emin misiniz? Şu siteden aratıp kontrol edin: https://tr.namemc.com/

Eklenti yüksek ihtimalle SkinsRestorer

Büyük ihtimal ismi skin ile başlayan bir plugindi ama önemli değil. Sorun şu hocam. Bu plugin yazdığınız isimdeki bir premium oyuncunun avatarını kopyalar. Yazdığınız isimde bir Minecraft premium sahibi yoksa bu hatayı verir.

Mesela oraya "/skin set yomqt" yazın, benim eski premium hesabımdaki skini kullanmış olacaksınız.

Plugin SkinsRestorer. Orjinal MC Launcher kullanıyorum. Hesabım orijinal. Ayrıca ismim NameMC'de çıkıyor.
Link kullanın. İsim kullanmıyorum ben o pluginlerle. Zaten kendi hesabınızdan girerseniz kendi skininiz oluyor neden illa komut ile yeniden ayarlamak istiyorsunuz? Hesap adınız nedir? Farklı sürümlerde oluyor mu? Farklı sunucularda oluyor mu?

Link kullanın. İsim kullanmıyorum ben o pluginlerle. Zaten kendi hesabınızdan girerseniz kendi skininiz oluyor neden illa komut ile yeniden ayarlamak istiyorsunuz? Hesap adınız nedir? Farklı sürümlerde oluyor mu? Farklı sunucularda oluyor mu?
Single player oynarken sıkıntı yaşamıyorum sadece arkadaşlarımla oynadığım sunucularda eğer korsan oyunu açarlarsa skinim gözükmüyor. Onun dışında bir sıkıntı yok.

Geri
Yukarı