Minecraft Story Mode Season 2 Episode 1-2-3 %100 Türkçe Yama

Buradaki 1. sezon 5. bölüme kadar. var ve oyun kadar detaylı değil.Yaptığım saçma birşey değil. Yukarıda dediğim gibi ben 1. sezonun 8. bölümüne kadar zamanında çevirmiştim. Ondan sonra 2. sezon 2. bölüme kadar geçen senelerde türkçe yama yaptım ve ücretsiz yayınladım zaten. 3.4. ve 5. bölüm kaldı çevirmediğim 2. sezondan. Onları da ücretli yayınlayacağım. Kimseye zorla birşey satmıyorum alın da demiyorum. Bu zamana kadar ücretsiz yayınlarken kimse saçma demiyordu. Fakat nedense 5tl gibi sembolik bir rakam isteyince nedense saçma oluyor. Anlamakta zorluk çekiyorum sizin gibi insanları.
Hocam yanlış biliyosam bilgilendirim dedim, burada 5. bölüme kadar varmış direk bunu diyebilirdiniz.
Amacım satış baltalamak değil ben netlflix'te yayınlandığını belirttim. Neyde anlamakta zorluk çekiyosunuz anlamadım. Ben netflixte olduğunu biliyordum ve neden sizden satın alayım dedim.

Hocam yanlış biliyosam bilgilendirim dedim, burada 5. bölüme kadar varmış direk bunu diyebilirdiniz.
Amacım satış baltalamak değil ben netlflix'te yayınlandığını belirttim. Neyde anlamakta zorluk çekiyosunuz anlamadım. Ben netflixte olduğunu biliyordum ve neden sizden satın alayım dedim.

sizde saçma falan filan diyeceğinize. böyle mi yoksa yanlış mı biliyorum diyebilirdiniz direkt! Yazdığınız tarza göre bende aynı tarzda cevap veriyorum.

Oyunlar aynı oyunlar değil farklı oyunlar biri sezon bir biri iki.

Yeni konular

Geri
Yukarı