Minecraft sunucu için hangi siteden server alınmalı?

Rabisu üzerinden ödeme yaparak 45 TL'lik paketi satın aldım ancak nasıl sunucuya giriş yapacağım?

Girilir eskiden giriyorduk biz. Aternos Allah'ın belası bir yer.
Hocam nasıl girebiliriz şu an sunucu açık görünüyor ancak uyumsuz sürüm hatası veriyor panel üzerinden sunucunun hangi sürümler uyumlu olduğunu nasıl görebilirim?

Son düzenleme:
Rabisu üzerinden ödeme yaparak 45 TL'lik paketi satın aldım ancak nasıl sunucuya giriş yapacağım?

Hocam nasıl girebiliriz şu an sunucu açık görünüyor ancak uyumsuz sürüm hatası veriyor panel üzerinden sunucunun hangi sürümler uyumlu olduğunu nasıl görebilirim?

İnanın uzun zaman oldu ayarlamayalı ama sanal makine üzerinden hazır kurulu olarak mı satın aldınız?

İnanın uzun zaman oldu ayarlamayalı ama sanal makine üzerinden hazır kurulu olarak mı satın aldınız?
Tamamdır hallettim hocam web panelden yönetiyordum, minecraftın son sürüm yüklü olarak geliyor zannediyordum da kendim yüklemem lazımmış.

Kendime nasıl adminlik verebilirim ve sunucuya giriş aşamasında nasıl şifre koyabilirim.

Bu arada korsan ve orjinal olanlar aynı anda sorunsuz şekilde oynayabiliyorlarmış.

Tamamdır hallettim hocam web panelden yönetiyordum, Minecraft'ın son sürüm yüklü olarak geliyor zannediyordum da kendim yüklemem lazımmış.

Kendime nasıl adminlik verebilirim ve sunucuya giriş aşamasında nasıl şifre koyabilirim.

Bu arada korsan ve orijinal olanlar aynı anda sorunsuz şekilde oynayabiliyorlarmış.

Konsoldan kendine /op nick yazarak adminlik verebilirsin. Giriş aşamasında şifre koymak için Spigot, paper veya purpur sürümünü sunucuya kurman gerekiyor; Vanilla'ya kuramazsın. Herhangi birini kurduktan sonra authme eklentisini yükleyip sunucuya restart at.

Konsoldan kendine /op nick yazarak adminlik verebilirsin. Giriş aşamasında şifre koymak için Spigot, paper veya purpur sürümünü sunucuya kurman gerekiyor; Vanilla'ya kuramazsın. Herhangi birini kurduktan sonra authme eklentisini yükleyip sunucuya restart at.
Dediklerinizi yaptığımda şu anki ilerlemem kaybolacak mı?

Evet kaybolur dünyanızı yedekleyip kurulum yapın.
Tamamdır hocam, teşekkürler.

@Miriss Hocam spigot'u kurdum ama uyumsuz sürüm hatası falan verince (spigot'u herhahngi bir şekilde islme butonu olmadığında direkt papaer'ı kurudm) paper'ı kurdum şimdi ise hala sunucu spigotdaymış gibi gözüküyor ve uyumsuz sürüm hatası devam ediyor.

@Miriss Hocam spigot'u kurdum ama uyumsuz sürüm hatası falan verince (spigot'u herhahngi bir şekilde islme butonu olmadığında direkt papaer'ı kurudm) paper'ı kurdum şimdi ise hala sunucu spigotdaymış gibi gözüküyor ve uyumsuz sürüm hatası devam ediyor.
Outdated hatası veriyor ve Im still ... yazıyor

Sorunu çözdüm şu an paper yüklü ancak server'a giriş yapılmıyor çünkü bir dünya yok diye düşünüyorum nasıl dünya oluşturabilirim.

Son düzenleme:

@Miriss hocam Spigot'u kurdum ama uyumsuz sürüm hatası falan verince (Spigot'u herhahngi bir şekilde islme butonu olmadığında direkt Papaer'ı kurudm) Paper'ı kurdum şimdi ise hala sunucu spigotdaymış gibi gözüküyor ve uyumsuz sürüm hatası devam ediyor.

Outdated hatası veriyor veım still... Yazıyor.

Sorunu çözdüm şu an paper yüklü ancak Server'a giriş yapılmıyor çünkü bir dünya yok diye düşünüyorum nasıl dünya oluşturabilirim.

World adında klasör açarsan otomatik oluşturur eğer Survival oynayacaksanız world_end world_nether dünyalarını da oluşturmayı unutmayın.

World adında klasör açarsan otomatik oluşturur eğer Survival oynayacaksanız world_end world_nether dünyalarını da oluşturmayı unutmayın.
Dedikleriniz zaten varmış, sunucuyu tekrar paper'dan spigot'a kurdum,şu an açılıyor amaauthme eklentisini indirdikten sonra nasıl şifre koyabilirim.

İsterseniz discord vb. bir platformdan iletişime geçelim.

Son düzenleme:
Dedikleriniz zaten varmış, sunucuyu tekrar Paper'dan Spigot'a kurdum, şu an açılıyor amaauthme eklentisini indirdikten sonra nasıl şifre koyabilirim.

İsterseniz Discord vb. bir platformdan iletişime geçelim.

Authme indirdiyseniz sunucuya girdiğiniz zaman /register (şifreniz) (tekrarşifreniz) şeklinde kayıt olmanız gerekiyor daha sonraki girişleriniz için /login (şifreniz)
Config bilginiz varsa messages.en kısmını türkçeleştirebilirsiniz.

Discord : RealHydd

Yeni konular

Geri
Yukarı