Minecraft sunucu kiralama tavsiyesi

arif0

Decapat
Daha fazla  
40-50 TL'ye sıradan MC sunucusu kiralamak istiyorum. Arkadaşlarla gireceğim yani pek bir şey gerekmiyor. 4 GB RAM olmalı ama. Boşuna athernos yazmayın chunk yüklenmemesinden oynanmıyor.

40-50 TL'ye sıradan MC sunucusu kiralamak istiyorum. Arkadaşlarla gireceğim yani pek bir şey gerekmiyor. 4 GB RAM olmalı ama. Boşuna athernos yazmayın chunk yüklenmemesinden oynanmıyor.
Biraz bütçe artabilirse batihost'tan kiralayabilirsiniz 4 GB RAM 75 TL.

1.13-1.14 sürümü veya daha yüksek sürümlerde oynayacaksanız Xeon işlemcili sunucular işinizi görmez. i7 - Ryzen 7'li ve min 4GB RAM'li bir sunucu almanız gerek ve sunucuda SSD olması da çok daha iyi olur. "Biz az kişi oynayacağız modda kurmayız" gibi düşünme istersen sunucuda sadece sen oyna yine de Xeon işlemcili sunucular yetmez. Modlu oynayacağız dersen de RAM miktarını modların sayısı ve büyüklüğüne göre 6-8 GB yapmanız gerekebilir. Şahsen ben Keyubu kullanıyorum memnunum da ama tabii size fiyatlar tuzlu gelirse başka yerlere de bakabilirsiniz Keyubu'nun linkini bırakıyorum.

Yıllardır minecraft sunucu kiralama hizmeti veren firmalara yönelin.
Keyubu, Rabisu, Batihost (fiyat/performans olarak tavsiyem keyubudur.)

Geri
Yukarı