Minecraft sunucu kurma

Astrous

Decapat
Merhaba arkadaşlar, ben bir tane sunucu açmak istiyorum. Pro oyundan sunucu aldım craftrise gibi server kurabilen bilgili bir kişi arıyorum, tabii ki de parasıyla şimdiden teşekkürler.

Minecraft sunucuları artık çok tutmuyor. Fakat bazı kriterleri tutturursanız şansınız artabilir.

Öncelikle işe HUB sunucu açarak başlamak hata olur. Başlangıç için Survival ya da Faction öneririm.
Daha sonra iyi bir programlamanın yanında iyi bir de build yapısı gerekli.

Hosting olarak ise: Batihost ya da keyubu önerebilirim. ( Bahsettiğiniz hosting'i hiç duymadım, güvenilir hostinglere geçiniz. İleride çok başınız ağrır. )

Minecraft sunucuları artık çok tutmuyor. Fakat bazı kriterleri tutturursanız şansınız artabilir.

Öncelikle işe Hub sunucu açarak başlamak hata olur. Başlangıç için Survival ya da faction öneririm.
Daha sonra iyi bir programlamanın yanında iyi bir de Build yapısı gerekli.

Hosting olarak ise: Batihost ya da keyubu önerebilirim. ( Bahsettiğiniz Hosting'i hiç duymadım, güvenilir hostinglere geçiniz. İleri de çok başınız ağrır. )

Faction açmayı düşünüyorum.

Faction açmayı düşünüyorum.
Bu işi yapmış birisi olarak size birkaç tavsiye vereyim o halde.

• Sunucuyu hardcore modda ve 1.8.X olarak açın

• Oyunculara kibar davranın.

• İyi bir tasarımcı bulun.

• Discord anlayan birisi bulun.

• Paranız varsa iyi bir mimar kiralayın.

• Plugin çalmayın, kendiniz uğraşın.

Bunların dışında kendim de sunucu açmıştım, yardım lazım olursa gelebilirim.

Son düzenleme:
Bu işi yapmış birisi olarak size birkaç tavsiye vereyim o halde.

• Sunucuyu hardcore modda ve 1.8.X olarak açın.

• Oyunculara kibar davranın.

• Iyi bir tasarımcı bulun.

• Discord anlayan birisi bulun.

• Paranız varsa iyi bir mimar kiralayın.

• Plugin çalmayın, kendiniz uğraşın.

Bunların dışında kendim de sunucu açmıştım, yardım lazım olursa gelebilirim.

Fact açıcaz ama sağlam dosyalar yok nereden veya kimi bulabilirim.

vvvv

Öncelikle işe Hub sunucu açarak başlamak hata olur. Başlangıç için Survival ya da faction öneririm.
Daha sonra iyi bir programlamanın yanında iyi bir de Build yapısı gerekli.

Hosting olarak ise: Batihost ya da keyubu önerebilirim. ( Bahsettiğiniz Hosting'i hiç duymadım, güvenilir hostinglere geçiniz. İleri de çok başınız ağrır. )

Makinemiz var makine sağlam ama paketimiz yok.
Güncel bir plugin paketinden essentials dosyalarını alın, aldığınız belli olmayacak düzeye kadar editleyin. Daha sonra dilediğiniz pluginleri internetten indirebilirsiniz.

Gelin konuşalım Join the Hexaclan Official Server Discord Server!

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı