Minecraft sunucu nasıl açılır?

ImortalSwerd

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Minecraft üzerinden arkadaşımla profesyonel bir sunucu açmak istiyoruz. Ücretsiz bir şekilde sunucuyu büyütmeye başlayabilir miyiz? Yoksa batihost ya da keyubu gibi sitelerden sunucu kiralayıp mı büyütmemiz gerekiyor? Çünkü bu işi yapabilecek miyiz bilmiyoruz. Scriptleri falan öğreneceğiz. Bu konuda tecrübesi olan varsa yazabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Minecraft üzerinden arkadaşımla profesyonel bir sunucu açmak istiyoruz. Ücretsiz bir şekilde sunucuyu büyütmeye başlayabilir miyiz? Yoksa batihost ya da keyubu gibi sitelerden sunucu kiralayıp mı büyütmemiz gerekiyor? Çünkü bu işi yapabilecek miyiz bilmiyoruz. Scriptleri falan öğreneceğiz. Bu konuda tecrübesi olan varsa yazabilir mi? Şimdiden teşekkürler.
Arkadaş nasıl sunucu açılır yazmış millet altına açma yazmış. Arkadaşın sorusu sunucu açayım mı açmayayım mı değil ki?

Konuyu açan kişi bu işi yapıp yapamayacağımızı bilmiyoruz yazmış. Scriptleri bilmediği için zaman alır ve sunucu 3-5 ay sonra kapanır.
Açıp açmayacağımızı bilmiyoruz dememiş sunucu işinde başarılı olabilir miyiz anlamında yazmış onu en azından ben öyle anladım. Sunucunun 3-5 ay sonra kapanacak olması "Nasıl açacağının" cevabı değil.

Açıp açmayacağımızı bilmiyoruz dememiş sunucu işinde başarılı olabilir miyiz anlamında yazmış onu en azından ben öyle anladım. Sunucunun 3-5 ay sonra kapanacak olması "nasıl açacağının" cevabı değil.

Hocam anladım. Fakat ben anlamıyorum bu işlerden. Bir ara bir sunucuda yapılar yapıyordum. Ondan dolayı zor olduğunu söyleyeyim dedim.

Scriptleri öğreniceksen parayla sunucu açma. Ücretsiz yollardan dene. Hayal kırıklığına uğratmak istemem fakat sunucunuzun oyuncu çekmesi zor olur.
Yardımınız için teşekkürler. Bu arada sunucu açma işinde tecrübesi olan varsa neler yapmamız gerekiyor yada nereden başlamamız gerekiyor anlatırsa çok sevinirim.

Geri
Yukarı