Çözüldü Minecraft sunucu nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Technomancer18

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi günler, Minecraft için sunucu kurmak istiyorum. Kendi bilgisayarımdan açacağım Hamachi ve Ngrok istemiyorum port ile açmak istiyorum yardım edebilecek var mı? 1.19.3 Sürümü Forge ile oynayacağız.

Çözüm
Modem arayüzünden bir port ayırman lazım. O tarz işler evde yapması çok zor işler. Aternos'tan açın arkaya da clearlagg plugin koyun. İşinizi çözer.

İstediğim şey bu değil konuya yardımcı olmayan bir öneride bulunmuşsunuz Aternos istemediğimi belirttim zaten her neyse işimi zaten halletim gerek kalmadı. Yabancı kaynaklardan hallettim isteyen buradan bakabilir. Yerli kaynaklar iki kelam lafı yerine getiremiyor buradan halledin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sunucuyu kendi ipniz üzerinden açıyorsunuz arkadaşlarla takılmalık yani. Public sunucu için uygun değil.

Konu kilitlenebilir.
Modem arayüzünden bir port ayırman lazım. O tarz işler evde yapması çok zor işler. Aternos'tan açın arkaya da Clearlagg plugin koyun. İşinizi çözer.

Modem arayüzünden bir port ayırman lazım. O tarz işler evde yapması çok zor işler. Aternos'tan açın arkaya da clearlagg plugin koyun. İşinizi çözer.

İstediğim şey bu değil konuya yardımcı olmayan bir öneride bulunmuşsunuz Aternos istemediğimi belirttim zaten her neyse işimi zaten halletim gerek kalmadı. Yabancı kaynaklardan hallettim isteyen buradan bakabilir. Yerli kaynaklar iki kelam lafı yerine getiremiyor buradan halledin.

Sunucuyu kendi ipniz üzerinden açıyorsunuz arkadaşlarla takılmalık yani. Public sunucu için uygun değil.

Konu kilitlenebilir.

Çözüm
Clearlagg plugini nedir?

Hocam bir sunucu ekibinde çalıştım bir süre. En optimize çalıştırmayı sağlayan plugin. En rahat bu kullanılıyor. Çok basit ve acayip efektif.

Yeni konular

Geri
Yukarı