Minecraft sunucum açılmıyor (VDS)

Campi

Centipat
Daha fazla  
Hatam ve başlat.bat dosyam.

1678882012799.png

Java:
java -Xms3G -Xmx1G -XX:+UseG1GC -XX:+ParallelRefProcEnabled -XX:MaxGCPauseMillis=200 -XX:+UnlockExperimentalVMOptions -XX:+DisableExplicitGC -XX:+AlwaysPreTouch -XX:G1NewSizePercent=30 -XX:G1MaxNewSizePercent=40 -XX:G1HeapRegionSize=8M -XX:G1ReservePercent=20 -XX:G1HeapWastePercent=5 -XX:G1MixedGCCountTarget=4 -XX:InitiatingHeapOccupancyPercent=15 -XX:G1MixedGCLiveThresholdPercent=90 -XX:G1RSetUpdatingPauseTimePercent=5 -XX:SurvivorRatio=32 -XX:+PerfDisableSharedMem -XX:MaxTenuringThreshold=1 -Dusing.aikars.flags=https://mcflags.emc.gs/ -Daikars.new.flags=true -jar paper.jar nogui
pause

VDS Özellikleri:
8 GB Ram
Windows Server 2022
İşlemci(Çok önemli degildir muhtemelen ama yinede vereyim) : Xeon E5 2699 v4 - E5 2680 v4 - E5 2697 v2

-Xms3G -Xmx1G kısmını -Xms1G -Xmx3G olarak değiştirin tabii eğer 3 GB vermek istiyorsanız. Genelde Windows sunucularda 1 GB az verilir ve Xms Xmx aynı verilmesi önerilir yani -Xms7G -Xmx7G vermek doğru olacaktır.

Xms3G'den sonrakini de aynı değer yapın. Belki düzelir.

Bunu deneyebilir misiniz?

Java:
java -Xms3G -Xmx3G -XX:+UseG1GC -XX:+ParallelRefProcEnabled -XX:MaxGCPauseMillis=200 -XX:+UnlockExperimentalVMOptions -XX:+DisableExplicitGC -XX:+AlwaysPreTouch -XX:G1NewSizePercent=30 -XX:G1MaxNewSizePercent=40 -XX:G1HeapRegionSize=8M -XX:G1ReservePercent=20 -XX:G1HeapWastePercent=5 -XX:G1MixedGCCountTarget=4 -XX:InitiatingHeapOccupancyPercent=15 -XX:G1MixedGCLiveThresholdPercent=90 -XX:G1RSetUpdatingPauseTimePercent=5 -XX:SurvivorRatio=32 -XX:+PerfDisableSharedMem -XX:MaxTenuringThreshold=1 -Dusing.aikars.flags=https://mcflags.emc.gs/ -Daikars.new.flags=true -jar paper.jar nogui
pause

Bunu deneyebilir misiniz?

Java:
java -Xms3G -Xmx3G -XX:+UseG1GC -XX:+ParallelRefProcEnabled -XX:MaxGCPauseMillis=200 -XX:+UnlockExperimentalVMOptions -XX:+DisableExplicitGC -XX:+AlwaysPreTouch -XX:G1NewSizePercent=30 -XX:G1MaxNewSizePercent=40 -XX:G1HeapRegionSize=8M -XX:G1ReservePercent=20 -XX:G1HeapWastePercent=5 -XX:G1MixedGCCountTarget=4 -XX:InitiatingHeapOccupancyPercent=15 -XX:G1MixedGCLiveThresholdPercent=90 -XX:G1RSetUpdatingPauseTimePercent=5 -XX:SurvivorRatio=32 -XX:+PerfDisableSharedMem -XX:MaxTenuringThreshold=1 -Dusing.aikars.flags=https://mcflags.emc.gs/ -Daikars.new.flags=true -jar paper.jar nogui
pause
Denedim ve

Error occurred during initialization of VM
Could not reserve enough space for 3145728KB object heap

hatasını aldım.

Xms3G'den sonrakini de aynı değer yapın. Belki düzelir.

Yine hata aldım
-Xms3G -Xmx1G kısmını -Xms1G -Xmx3G olarak değiştirin tabii eğer 3 GB vermek istiyorsanız. Genelde Windows sunucularda 1 GB az verilir ve Xms Xmx aynı verilmesi önerilir yani -Xms7G -Xmx7G vermek doğru olacaktır.

Denedim ve

Invalid initial heap size: -Xms7G
The specified size exceeds the maximum representable size.
Error: Could not create the Java Virtual Machine.
Error: A fatal exception has occurred. Program will exit.

hatasını aldım.

Görev yöneticisini açıp başka bir Java programının çalışmadığını teyit edin veya fazla RAM tüketen bir uygulamanın çalışmadığından emin olun. Yeterli RAM'i ayıramıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı