Minecraft Sunucusı Kurmak İçin Kaç GB RAM Olmalı?

hocam sağolun öncelikle batıhost dışı ortalama ucuz bir site önerme şansınız var mı?
Hocam maalesef kulaktan duyma bilgilerle pek tavsiye vermek istemem..
Fakat chrome üzerinde ufak bir aramayla bir çok site bulup paketlerine vs. bakabilirsiniz. (Discord sunucularında falan detaylı bilgi de alabilirsiniz.)
Ekstra olarak da dediğim gibi bahsettiğiniz sunucu için en az ortalama 100 - 150 arası bir bütçe ayrılmalı gibi duruyor.(Ortlama.)

hocam sağolun öncelikle batıhost dışı ortalama ucuz bir site önerme şansınız var mı?
Ben vereyim hocam. Awmbilişimden 2 kere server kiraladım herhangibir sorun olmadı ama desteklere çok geç bakılıyor ve yetkili ekibi çok sorumsuz.

Ben vereyim hocam. Awmbilişimden 2 kere server kiraladım herhangi bir sorun olmadı ama desteklere çok geç bakılıyor ve yetkili ekibi çok sorumsuz.

Hocam awmbilişim bu paket 15-20 kişilik kitpvp sunucusu için yeterli mi?
60₺
  • 4 GB RAM
  • 3 Çekirdek E5 2697 V2/56XX İşlemci
  • 40GB SSD Disk
  • Limitsiz Aylık Trafik
  • Uzak Masaüstü Bağlantısı
  • Türkiye / PremierDC Lokasyon
  • Mikrotik, Voxility ve Game DDoS Koruması

Hocam maalesef kulaktan duyma bilgilerle pek tavsiye vermek istemem..
Fakat chrome üzerinde ufak bir aramayla bir çok site bulup paketlerine vs. bakabilirsiniz. (Discord sunucularında falan detaylı bilgi de alabilirsiniz.)
Ekstra olarak da dediğim gibi bahsettiğiniz sunucu için en az ortalama 100 - 150 arası bir bütçe ayrılmalı gibi duruyor.(Ortlama.)
Tamam hocam sağolun

Hocam awmbilişim bu paket 15-20 kişilik kitpvp sunucusu için yeterli mi?
60₺
  • 4 GB RAM
  • 3 Çekirdek E5 2697 V2/56XX İşlemci
  • 40GB SSD Disk
  • Limitsiz Aylık Trafik
  • Uzak Masaüstü Bağlantısı
  • Türkiye / PremierDC Lokasyon
  • Mikrotik, Voxility ve Game DDoS Koruması

Tamam hocam sağolun
Sürüm 1.16-1.17 olursa yetceğini sanmıyorum.

Ryzen 9 5900X kısmından #Ryzen-1 almanızı tavsiye ederim. Yeterli olur

Geri
Yukarı