Ücretli Minecraft sunucusu için eklenti geliştiriyoruz

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
Minecraft sunucusu için eklenti kodluyoruz. Özellik ihtiyacı olanlar bizimle iletişime geçerek uygun fiyata eklenti sahibi olabilir. Bunun yanı sıra hazır sistemlerden yararlanmak isteyenler için fiyat listemiz aşağıdaki gibi yer alıyor. Bu sistemler sadece ihtiyaca göre düzenlenerek müşteriye veriliyor. Hizmetimizden yararlananlar JAVA fonksiyon kütüphanesine de sahip oluyor. Fonksiyon kütüphanesinden dolayı fiyatlar biraz daha yüksek.

MySQL destekli ekonomi sistemi -> 25 ₺
MySQL destekli market sistemi (Türkçe ürünler dahil) -> 35 ₺
MySQL destekli ve MD5 içerikli hesap sistemi -> 30 ₺
Tamir, kafa ve başlangıç noktası sistemi -> 25 ₺
Yönetici hesabı koruma sistemi -> 20 ₺
Geri bildirim sistemi -> 20 ₺
Konum sistemi -> 25 ₺

Minecraft sunucusu için eklenti kodluyoruz. Özellik ihtiyacı olanlar bizimle iletişime geçerek uygun fiyata eklenti sahibi olabilir. Bunun yanı sıra hazır sistemlerden yararlanmak isteyenler için fiyat listemiz aşağıdaki gibi yer alıyor. Bu sistemler sadece ihtiyaca göre düzenlenerek müşteriye veriliyor. Hizmetimizden yararlananlar JAVA fonksiyon kütüphanesine de sahip oluyor. Fonksiyon kütüphanesinden dolayı fiyatlar biraz daha yüksek.

Konum sistemi -> 25 ₺
Discord'dan yazdım.

Minecraft sunucusu için eklenti kodluyoruz. Özellik ihtiyacı olanlar bizimle iletişime geçerek uygun fiyata eklenti sahibi olabilir. Bunun yanı sıra hazır sistemlerden yararlanmak isteyenler için fiyat listemiz aşağıdaki gibi yer alıyor. Bu sistemler sadece ihtiyaca göre düzenlenerek müşteriye veriliyor. Hizmetimizden yararlananlar Java fonksiyon kütüphanesine de sahip oluyor. Fonksiyon kütüphanesinden dolayı fiyatlar biraz daha yüksek.

Konum sistemi -> 25 ₺

Bunların ne olduğunu zahmet olmaz ise kısaca bir özetler misiniz hani şu şu işe yarar gibi kısaca.

Bunların ne olduğunu zahmet olmaz ise kısaca bir özetler misiniz hani şu şu işe yarar gibi kısaca.
Merhaba, mesajını gördüm. Sanırım belirtmek için beğeni attın fakat şu anda müsait değilim. Müsait olunca detaylıca açıklayacağım. İstersen Discord ekleyebilirsin. Müsait olunca konuşabiliriz.

Discord: Mucosoft#7939

Merhaba, mesajını gördüm. Sanırım belirtmek için beğeni attın fakat şu anda müsait değilim. Müsait olunca detaylıca açıklayacağım. İstersen Discord ekleyebilirsin. Müsait olunca konuşabiliriz.

Discord: Mucosoft#7939

⚝ 𝔯𝔢𝔱𝔦𝔤𝔞𝔫𝔲𝔰 ⚝#1912 istek gönderdim hocam ilerleyen zamanlarda bir sunucu açmayı planlıyorum aklımda olsun.

⚝ 𝔯𝔢𝔱𝔦𝔤𝔞𝔫𝔲𝔰 ⚝#1912 istek gönderdim hocam ilerleyen zamanlarda bir sunucu açmayı planlıyorum aklımda olsun.
MySQL destekli ekonomi sistemi -> Bu sistem ile birlikte kullanıcılar hem web sitesi üzerinden giriş yapabiliyor hem de oyun üzerinden giriş yapabiliyor. Para miktarı veritabanı üzerinde tutuluyor. Para gönderme, para bilgisi alma, yöneticinin para ekleyip çıkarması gibi özellikleri var.
MySQL destekli market sistemi (Türkçe ürünler dahil) -> Komut destekli market sistemi sağlıyor. Ürünleri Türkçe veya İngilizce yazarak almak mümkün. Ayrıca satış ve bilgi sistemi de var.
MySQL destekli ve MD5 içerikli hesap sistemi -> MD5 şifrelemesine sahip veritabanına kayıt olan hesap sistemi.
Tamir, kafa ve başlangıç noktası sistemi -> Eşya tamiri, tüm eşyaların tamiri, istenilen dokuda oyuncu kafası alma ve başlangıç noktası.
Yönetici hesabı koruma sistemi -> Yöneticiye başka bir cihazdan girilmez.
Geri bildirim sistemi -> Oyuncular öneri veya şikayet bırakabilir.
Konum sistemi -> Işınlanmak için. İçerisinde rastgele ışınlanma da var.

Konum sistemi -> 25 ₺
Hocam merhabalar. Hala uğraşıyor musunuz acaba?

Geri
Yukarı