Minecraft sunucusu için hosting önerisi

KemalRenas

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ilk başta sadece syblock sunucusu açacağım emek op vb sunucu büyüdükten sonra towny Survival ve factions ekleyeceğim. Sunucuda lag olmamasını istiyorum aynı zamanda da bütçe dostu çok pahalı bir şey olmasa iyi olur. Tüm samimiyetliğinizle söyleyin buna ihityacım var.

Sourcebilişim ve saganetwork var ucuz olarak fakat lag olur mu, destek sistemi nasıldır bilmiyorum.
Kaliteli bir şey istiyorsan parada kazanacaksan bence paraya biraz kıyıp Batihost'tan al.

Dostum teşekkürler cevabın için. Batıhosta bedava web script veriyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğerlerinden daha pahalı hocam bu. Arkadaşın dediği gibi ben de ilk defa duyuyorum.
Hem oyun sunucuları üzerine kurulu sitelerden almak daha mantıklı bence. O konuda daha fazla bilgili oldukları için yardımcı olabiliyorlar.

Bu arada ben de araştırıyordum da Keyubu'dan almak da mantıklı olabilir. Fiyatı gayet makul. Hem bilindik yer hem uzun süredir bu işi yapıyorlar. Ben pahalıdır diye düşünüyordum Keyubu.

Diğerlerinden daha pahalı hocam bu. Arkadaşın dediği gibi ben de ilk defa duyuyorum.
Hem oyun sunucuları üzerine kurulu sitelerden almak daha mantıklı bence. O konuda daha fazla bilgili oldukları için yardımcı olabiliyorlar.

Bu arada ben de araştırıyordum da Keyubu'dan almak da mantıklı olabilir. Fiyatı gayet makul. Hem bilindik yer hem uzun süredir bu işi yapıyorlar. Ben pahalıdır diye düşünüyordum Keyubu.

Keyubu'yu araştırdım fakat eskiden güzel bir şirketmiş fakat artık bozmuş galiba hem internette bir sürü sıkıntı yaşayan arkadaş var da Keyubu'ya da çok güvenemedim açıkçası. Bir de VDS sunucusu mu almayılım yoksa Minecraft sunucu kiralama yerinden mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı