Minecraft sunucusu için IP sabitleme

MBeraTr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Minecraft sunucusu kurdum ama arkadaşlarımın girmesi için IP sabitlemem lazım ve benim IP sabit değil, bundan dolayı ngrok kullanıyorum ama her seferinde değişiyor ve ping akşama doğru fazlalaşıyor. Bunun için IP sabitleme programları arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam bildiğim kadarı ile kullanacağınız bütün IP sanitleme programlarında karşı tarafın da o programı indirmesi gerekiyor. Eskiden Hamachi çok popülerdi şimdi sanırım bozulmuş. Kullanılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben Minecraft sunucusu kurdum ama arkadaşlarımın girmesi için IP sabitlemem lazım ve benim IP sabit değil, bundan dolayı ngrok kullanıyorum ama her seferinde değişiyor ve ping akşama doğru fazlalaşıyor. Bunun için IP sabitleme programları arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Freenom'dan ücretsiz bir domain al. Sonra bu siteye kayıt olup yönlendirme yap. Ngrok'un verdiği IP adresini siteye 10 saniyede girersin. Sunucuya artık hep aldığın sabit domain ile bağlanabilirsin.

Freenom'dan ücretsiz bir domain al. Sonra bu siteye kayıt olup yönlendirme yap. Ngrok'un verdiği IP adresini siteye 10 saniyede girersin. Sunucuya artık hep aldığın sabit domain ile bağlanabilirsin.
Hocam siteye kayıt oldum. Ngroktan ip aldım, frenoomdan domain alma ile uğraşıyorum.
1625785472262.png

ıp adres kısmına ngroktan aldığımızı mı gireceğiz?
Hocam vaktiniz varsa biraz detaylıca anlatabilir misiniz?
@Aeklink
Hocam siteye kayıt oldum. Ngroktan ip aldım, frenoomdan domain alma ile uğraşıyorum.
1625785472262.png

ıp adres kısmına ngroktan aldığımızı mı gireceğiz?
Hocam vaktiniz varsa biraz detaylıca anlatabilir misiniz?
@Aeklink
Hocam 2 gündür farklı farklı yerlerden uygulamalardan sabit ıp-port ayarlamaya çalışıyorum bu benim son şansım müsait olduğunuzda yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı