Minecraft sunucusu için VDS önerisi

UcanMuz

Decipat
Hobi olarak Minecraft sunucusu kurmak istiyorum. 100-150 TL bütçem var. Pluginlerim her şeyim hazır. Minimum 4 GB RAM'li ne önerebilirsiniz? Ayrıca 150 TL vermek yerine 100 TL'lik alıp 50 TL reklam bütçesi kullanmak daha mantıklı olur diye düşünüyorum. (Web panel önermemenizi rica ediyorum, sıkıntı çıkarıyorlar. VDS önerisi istiyorum.)

Hobi olarak Minecraft sunucusu kurmak istiyorum. 100-150 TL bütçem var. Pluginlerim her şeyim hazır. Minimum 4 GB RAM'li ne önerebilirsiniz? Ayrıca 150 TL vermek yerine 100 TL'lik alıp 50 TL reklam bütçesi kullanmak daha mantıklı olur diye düşünüyorum. (Web panel önermemenizi rica ediyorum, sıkıntı çıkarıyorlar. VDS önerisi istiyorum.)

Hobi olarak Minecraft sunucusu kurmak istiyorum. 100-150 TL bütçem var. Pluginlerim her şeyim hazır. Minimum 4 GB RAM'li ne önerebilirsiniz? Ayrıca 150 TL vermek yerine 100 TL'lik alıp 50 TL reklam bütçesi kullanmak daha mantıklı olur diye düşünüyorum. (web panel önermemenizi rica ediyorum, sıkıntı çıkarıyorlar. VDS önerisi istiyorum.)

Bence ne kadar kişi oynayacağını belirtirseniz daha iyi olur hocam.

Öncelikli tavsiyem satın almadan önce firmayı iyice araştırın, malum 8 Core bir sunucuya sahip olsanız bile çekirdeği %100 performansla kullanmanıza asla imkan tanımıyorlar, Solusvm.com.tr'yi kontrol edebilirsin.

İyidir lakin fiyatlar oldukça yüksek.

Tamamdır hocam. O zaman batıhost mu alayım? 140 TL paket düşünüyorum.

Öncelikli tavsiyem satın almadan önce firmayı iyice araştırın, malum 8 Core bir sunucuya sahip olsanız bile çekirdeği %100 performansla kullanmanıza asla imkan tanımıyorlar, Solusvm.com.tr'yi kontrol edebilirsin.

MC sunucusu satmıyorlar sanırım.

Geri
Yukarı