Minecraft sunucusu önerisi

393060

Kilopat
Makaleler
3
İyi sosyaller. Aternos ve PloudOS diye 2 adet sunucu oluşturma yeri biliyorum bunların hangisi daha verimlidir? Yabancı forumlarda PloudOS Aternos'u ezer gibi şeyler yazılmış hatta GIF bile yapmışlar PloudOS'un logosu açılıyor ve Aternos'un logosunu tutup atıyor 🤣

Neyse hangisi daha verimli ve mod eklenti kurulumlarinda daha kolay hatta önerebileceğiniz başka sunucu oluşturma yerleri var mı?

Son düzenleme:
İyi sosyaller. Aternos ve PloudOS diye 2 adet sunucu oluşturma yeri biliyorum bunların hangisi daha verimlidir? Yabancı forumlarda PloudOS Aternos'u ezer gibi şeyler yazılmış hatta GIF bile yapmışlar PloudOS'un logosu açılıyor ve Aternos'un logosunu tutup atıyor 🤣

Neyse hangisi daha verimli ve mod eklenti kurulumlarinda daha kolay hatta önerebileceğiniz başka sunucu oluşturma yerleri var mı?
PloudOS daha basit. Fakat ben konsolu göremedim.

PloudOS daha basit. Fakat ben konsolu göremedim.
Hocam PloudOS'u kullandım Aternos'u da kullandım ama Aternos'tan pek bir şey anlayamadım PloudOS'u da kullandım biraz daha kolay geldi Aternos'a göre. Hocam ayrıca konsolu nasıl göremedin yetki vermeyi bilmiyordum kendime konsoldan gamemode creative ye alıyordum ilk zamanlar bilmiyordum ama şuan da yetki verme yeri bilene ayrıymış karıştırınca siteyi onuda öğrendim.

Hocam PloudOS'u kullandım Aternos'u da kullandım ama Aternos'ta bir şey anlayamadım PloudOS'u da kullandım biraz daha kolay geldi Aternos'a göre. Hocam ayrıca konsolu nasıl göremedin yetki vermeyi bilmiyordum kendime konsoldan gamemode creative ye alıyordum ilk zamanlar bilmiyordum ama şuan da yetki verme yeri bilene ayrıymış karıştırınca siteyi onuda öğrendim.
Ben sadece dünya silip kuruyordum. 296. denemede hilesiz oyunu direkt başladığımız gibi bitirmeyi başardık arkadaşımla :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı