Minecraft sunucusuna bağlanılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Angen

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Minecraft indirdim ve bir Online sunucuya gittim. Bayağı oynadım ettim arkadaşımla skin değiştirmek istedim ve beğenmeyip art arda değiştirdim. Sonra sunucu beni atti ve 10dk sonra tekrar deneyin dedi. Denedim olmadı 1 saat geçti denedim olmadı bağlantı hatası alıyorum sürekli. İnternetim de iyi anlamadım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Minecraft indirdim ve bir Online sunucuya gittim. Bayağı oynadım ettim arkadaşımla skin değiştirmek istedim ve beğenmeyip art arda değiştirdim. Sonra sunucu beni atti ve 10dk sonra tekrar deneyin dedi. Denedim olmadı 1 saat geçti denedim olmadı bağlantı hatası alıyorum sürekli. İnternetim de iyi anlamadım. Şimdiden teşekkürler.
Hocam 2 yandan da şanslısınız 1 hesapta art arda skin değiştirmişsiniz baya 2 benim konum 30 dk dır moderator onayı bekliyor.

Bazı sunucular var. Sadece oyunun orjinalini alıp girmeniz gerekir. Fakat karakter değiştirmeden önce giriliyorsa belki cooldown gelmiş olabilir.

Tlauncher kullanıyorsan Blocksmc.com sunucusuna girebilirsin.

1- Minecraft Launcher orijinal mi?
* Orijinal ise timeout (kısa süreli ban) yemiş olabilirsiniz.
* Orijinal değil ise Hypixel tarzı Premium hesap isteyen sunuculara giremezsiniz. Hesabınız ile aynı isme sahip biri varsa ve o da sizinle beraber girdiyse ikinizde quick ban yersiniz.

2- sorun tek sunucuyla mı ilgili birçok sunucuyla mı?
* Eğer birçok ise Minecraft'ı tüm dosyalarıyla beraber silip tekrar yükleyin.
* Eğer tek sunucu ise bekleyin veya hesap değiştirmeye çalışın.

1- Minecraft Launcher orijinal mi?
* Orijinal ise timeout (kısa süreli ban) yemiş olabilirsiniz.
* Orijinal değil ise Hypixel tarzı Premium hesap isteyen sunuculara giremezsiniz. Hesabınız ile aynı isme sahip biri varsa ve o da sizinle beraber girdiyse ikinizde quick ban yersiniz.

2- sorun tek sunucuyla mı ilgili birçok sunucuyla mı?
* Eğer birçok ise Minecraft'ı tüm dosyalarıyla beraber silip tekrar yükleyin.
* Eğer tek sunucu ise bekleyin veya hesap değiştirmeye çalışın.
1. hayır
2.Sunucuda Kaçak Kullanan Çok insan Var. 3. Gazador Diye Bı Sunucu
4. Tek o sunucu ile ilgili diğer sunucularda olmuyo

Yeni konular

Geri
Yukarı