Minecraft sunucusuna saldırılması

alper21

Femtopat
Daha fazla  
Sunucumu açtığım zaman bu veriler çok hızlı şekilde yazılıyor. Ne zaman açarsam açayım otomatik geliyor. Bu nedir acaba DDoS veya bot saldırısı mı? Şu an bir koruma yok sunucumda, bu sorunu çözmek için hangi korumayı almamı tavsiye edersiniz? Ücretli ücretsiz fark etmez.

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    109,6 KB · Görüntüleme: 113
  • Adsız.png
    Adsız.png
    109,6 KB · Görüntüleme: 119
Son düzenleyen: Moderatör:
Sunucumu açtığım zaman bu veriler çok hızlı şekilde yazılıyor. Ne zaman açarsam açayım otomatik geliyor. Bu nedir acaba DDoS veya bot saldırısı mı? Şu an bir koruma yok sunucumda, bu sorunu çözmek için hangi korumayı almamı tavsiye edersiniz? Ücretli ücretsiz fark etmez.
Bilgisayarda virüs var.

Sunucumu açtığım zaman bu veriler çok hızlı şekilde yazılıyor.Ne zaman açarsam açayım otomatik geliyor. Bu nedir acaba ddos veya bot saldırısı mı? Şuan bi koruma yok sunucumda, bu sorunu çözmek için hangi korumayı almamı tavsiye edersiniz? Ücretli ücretsiz farketmez.

Bilgisayarda virüs var.
Bilgisayar sanal bilgisayar virüs girmesi zor olur diye düşünüyorum.
Ayrıca ordaki spamlanan yazıları çözdüm. Şuan da serveri açtığım zaman geri kapanıyor o sıkıntıyla uğraşıyorum

Dosya Ekleri

• Adsızssss.png
    Adsızssss.png
    88,4 KB · Görüntüleme: 91
Zararlı olup olmadığını nereden anladınız?

DDoS değil de bir açık bularak sunucuyu kapatıyorlar gibi. Yine de firewall kurmanızı öneririm.

Tam olarak ne işe yarıyor acaba firewall. Ve Minecraft için uyumlu mu yani plugin falan mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı