Minecraft sunucusunda karakter kendiliğinden hareket ediyor

İşletim sistemi
Windows 10

furkan_bozdağ

Femtopat
Daha fazla  
RAM
12gb
Ekran kartı
Nvidia Geforce 940M
İşlemci
İntel i7 6500u
Benim 1.19.2 sürümünde 43.3.0 Forge sürümü yüklü olan modlu Aternos sunucum var. Bir gün sunucuda tek başıma oynuyordum. Minecraft'ı arka plana aldım. Tekrar ön plana aldığımda adam kendi kendine hareket etmişti. Daha sonra yine Minecraft'ı arka plana aldım yine ön plana aldığımda mağaraya girmişti. Orada öyle bir mağara yoktu. Kendi kendine mağara açılmış ve redstone meşaleleri vardı. Biraz mağarada dolaştım mağaradaki lavları biri söndürmüş ve yanlarına redstone meşaleleri koymuş. Daha sonra arkadaşıma sordum o yapmamış zaten sunucuda 2 kişiyiz. Daha sonra arkadaşım gelmeden önce paratoner olan bir tane başarım geldi ve geldikten 5 dakika sonra önüme yıldırım düşüp önüme iskelet atın üstünde iskeletler geldi. Bu durumu hâlâ yaşıyorum. Bazen oyunda canlıların gözleri gidiyor bazen garip olay oluyor. Acaba bu neden oluyor yardım edebilir misiniz?

Benim 1.19.2 sürümünde 43.3.0 Forge sürümü yüklü olan modlu Aternos sunucum var. Bir gün sunucuda tek başıma oynuyordum. Minecraft'ı arka plana aldım. Tekrar ön plana aldığımda adam kendi kendine hareket etmişti. Daha sonra yine Minecraft'ı arka plana aldım yine ön plana aldığımda mağaraya girmişti. Orada öyle bir mağara yoktu. Kendi kendine mağara açılmış ve redstone meşaleleri vardı. Biraz mağarada dolaştım mağaradaki lavları biri söndürmüş ve yanlarına redstone meşaleleri koymuş. Daha sonra arkadaşıma sordum o yapmamış zaten sunucuda 2 kişiyiz. Daha sonra arkadaşım gelmeden önce paratoner olan bir tane başarım geldi ve geldikten 5 dakika sonra önüme yıldırım düşüp önüme iskelet atın üstünde iskeletler geldi. Bu durumu hâlâ yaşıyorum. Bazen oyunda canlıların gözleri gidiyor bazen garip olay oluyor. Acaba bu neden oluyor yardım edebilir misiniz?

Birileri sizi trolluyor olabilir mi? :D

Hmm herobrine (!)
Yapan kisi kimse benim kafamda biriymiş bende arkadaslarıma böyle bir troll yapmıştım.
Sunucuda olan ve kendine yetki veren biri IP'yi ya siz ya arkadasınız ver misinizdir.
O yapıyordur arka plana atmadan AFK kalın ve izleyin kim yaptıgını görün.

Arkadaşım da admin ama sadece yaratıcı mod ve hayatta kalmaya geçebiliyor başka birşey bilmiyor ve uzun zamandır bu olaylar oluyor bir kerede arkadaşım benim yanımdayken olmuştu gün döngüsünü kapattım sadece sabah oluyor şu an sunucu düzgün gibi gözüküyor ama arada garip olaylar oluyor sabah gezerken önüme iskelet at spawn oluyor ve sunucuda sadece arkadaşımla ben varım ve başka kimse sunucumun adresini bilmiyor

Bu olaylar olduktan sonra bilgisayarım yavaşladı ve arada çökmeye başladı mod paketlerinden olabilirmi

Son düzenleme:
Arkadaşım da admin ama sadece yaratıcı mod ve hayatta kalmaya geçebiliyor başka bir şey bilmiyor ve uzun zamandır bu olaylar oluyor bir kerede arkadaşım benim yanımdayken olmuştu gün döngüsünü kapattım sadece sabah oluyor şu an sunucu düzgün gibi gözüküyor ama arada garip olaylar oluyor sabah gezerken önüme iskelet at spawn oluyor ve sunucuda sadece arkadaşımla ben varım ve başka kimse sunucumun adresini bilmiyor.

Cok güvenme dostuna birine IP vermiştir ortaklasa yapıyorlardır.
Virüs olabilir bir piskopata denk gelip bilgi calmak yerine sizi trollemesi biraz az bir ihtimal.

Cok güvenme dostuna birine IP vermiştir ortaklasa yapıyorlardır.
Virüs olabilir bir piskopata denk gelip bilgi calmak yerine sizi trollemesi biraz az bir ihtimal
1.19.3 ü seçerek modlu birtane version oluşturmuştum bu yüzden IP ile girilmiyor modları ve forge yi indirmek gerekiyor yani kimse giremez zaten aternos sunucuda girenler
in adı gözüküyor oyuncu dosyalarında

Bilgisayarımdan mod paketini bugün almaya çalıştım ama bilgisayar çöküp çöküp duruyor sadece mod paketini almayı deneyince oluyor diyer herşey normal çalışıyor en yakın zamanda düzletip gönderirim

Hocam mod klasörünü atabilir misiniz bir ona bakalım.
1.19.2mds.zip Bu adreste version sürümünün sıkıştırılmış dosyası var ben Tlauncherden giriyorum version dosyasına atınca çalışıyor sunucunun adresi sürümün içinde

Son düzenleme:

Geri
Yukarı