Minecraft sunucusunu nereden kiralamalıyım?

Taha288284828

Centipat
Daha fazla  
Merhaba 4,5 kişi Minecraft 1.20 Survival sunucusu kiralamayı düşünüyoruz nereden satın alabiliriz?
Bu şartlarda minimum kaç GB RAM ve nasıl bir işlemci tercih etmeliyiz fazla bir bütçemiz yok. Bu yüzden F/P bir servera ihtiyacımız var.
Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba 4,5 kişi Minecraft 1.20 Survival sunucusu kiralamayı düşünüyoruz nereden satın alabiliriz?
Bu şartlarda minimum kaç GB RAM ve nasıl bir işlemci tercih etmeliyiz fazla bir bütçemiz yok. Bu yüzden F/P bir servera ihtiyacımız var.
Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler...

Hocam bütçe düşükse çok yeteceğini sanmam yetse bile o kadar verimli bir server olmaz o yüzden arkadaşların dediği gibi exaraton kullanmak en mantıklısı.

Exaraton var sadece sunucunun açık kalma süresine göre ödüyorsun exaraton exaroton - Oyun sunucularında üst düzey

4 GB RAM ile günde 6 saatten 20 gün oynasak 100 TL'ye denk geliyor hocam bana pek mantıklı gelmedi. Onun yerine 130 140 TL civarlarına sınırsız 1 ay oynamak daha iyi degil mi?

Hocam bütçe düşükse çok yeteceğini sanmam yetse bile o kadar verimli bir server olmaz o yüzden arkadaşların dediği gibi exaraton kullanmak en mantıklısı.

Bütçemi 100 TL civarlarına çıkarabilirim en fazla.

İkisi de kendi sunucumu açmak için yeterli degil maalesef.

4 GB RAM ile günde 6 saatten 20 gün oynasak 100 TL'ye denk geliyor hocam bana pek mantıklı gelmedi. Onun yerine 130 140 TL civarlarına sınırsız 1 ay oynamak daha iyi degil mi?
140₺'ye 4GB Xeon alırsanız 1.20'de 5 kişi hayatta oynatamaz diye düşünüyorum.

Hocam SagaNetwork'ün bende Ryzen 9 4 GB RAM'li sunucusu var, herhangi bir sorun yok, sunucular Istanbul'da olduğu için çok fazla pingte olmaz, fiyat olarakta yurtdışındaki alternatiflerinden TL üzerinden fiyatlandırıldığı için daha uygun.

(Eğer siteyi incelemek isterseniz alttaki kısımdan AMD Ryzen'e tıklatmayı unutmayın. Xeon paketlerde aktif 2 kişiden sonra sorun yaşamaya başlarsınız.)

1676715693177.png

Hocam SagaNetwork'ün bende Ryzen 9 4 GB RAM'li sunucusu var, herhangi bir sorun yok, sunucular İstanbul'da olduğu için çok fazla pingte olmaz, fiyat olarak da yurtdışındaki alternatiflerinden TL üzerinden fiyatlandırıldığı için daha uygun.

(Eğer siteyi incelemek isterseniz alttaki kısımdan AMD Ryzen'e tıklatmayı unutmayın. Xeon paketlerde aktif 2 kişiden sonra sorun yaşamaya başlarsınız.)

Eki Görüntüle 1673520

Saganetwork tanıdık geldi sanki.
Kullananların çoğu memnun değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı