Minecraft Survival artık sarmıyor

Siz nasıl oynuyorsunuz oyunu, nasıl başlıyorsunuz, benim gibi yemek toplayıp direk madene inip elmas setlerle mi çıkıyorsunuz?

Ben genellikle ilk başta direk en yakındaki madene gider taş devrine geçer sonra etrafta takılırım. Önüme gelecek güzel ev yapabileceğim yerleri, nether portallarını ve köyleri ararım. Ondan sonra gelişirim. Size eğlenmeniz için biraz taktik vereyim. (eskiden bende zevk almıyordum ama artık alıyorum.)
- Speedrun gibi challengelar yapabilirsiniz
- Kendinizi mimari açıdan geliştirmek için Creative bir dünya açıp bir ev yapıp bunu sonradan kurduğunuz Survival dünyanızda uygulayabilirsiniz.

Veya hileye geçip malzeme alıyorum bu sefer haritanın cılkı çıkıyor.

Hileleri kapatın ya da direk hardcore oynayın.

Ben genellikle ilk başta direk en yakındaki madene gider taş devrine geçer sonra etrafta takılırım. Önüme gelecek güzel ev yapabileceğim yerleri, nether portallarını ve köyleri ararım. Ondan sonra gelişirim. Size eğlenmeniz için biraz taktik vereyim. (eskiden bende zevk almıyordum ama artık alıyorum.)
- Speedrun gibi challengelar yapabilirsiniz.
- Kendinizi mimari açıdan geliştirmek için Creative bir dünya açıp bir ev yapıp bunu sonradan kurduğunuz Survival dünyanızda uygulayabilirsiniz.

Hileleri kapatın ya da direk hardcore oynayın.

Çok denedim Creative de yapı yapmayı. Gerçekten hiç yeteneğim yok hayal gücüm yerlerde.

CS 1.6, Portal, Portal 2, Roblox, Half Life, Katana Zero, Undertale, Terraria, Hotline miami, Stardew Valle, Papers pleas, Dead Cells, Celeste
Daha önce Discord'da birine denk gelmiştim. Mikrofonla konuşmuştuk beni çocuk sandı çıktı. Sesim ince sadece 2006'lıyım.

Forum da konu açıp yaşınızı belirterek arkadaş arayabilirsiniz. Yaşınızı önemsemeyen veya sizin yaşıtınız da bir sürü arkadaş bulursunuz.

Minecraft'ı sistemim başka oyunlara yetmediği için çok fazla oynuyorum ama artık sıkıldım. Yeni bir Survival haritasına başlıyorum ağaç kırıyorum, demire geçiyorum. Elmas netherite falan derken eve ihtiyacım oluyor depolamaya ihtiyacı oluyor. Build yapmaktan anlamam, redstonedan sistemlerden de anlamam. Çalışıyorum ama beceremiyorum. Evim kötü, her şeyi elimle yapmam gerekiyor bazıları çok uzun sürüyor. En basit bir tavuk farmını bile yapmam 30 dk yı geçiyor. Yani anlayacağınız uzun süre bir haritada devam edemiyorum sıkılıp oyundan çıkıyorum. Veya hileye geçip malzeme alıyorum bu sefer haritanın cılkı çıkıyor. Ne önerirsiniz? Yazdığım her şeyi okumasanız bile ne tavsiye edersiniz? Siz nasıl oynuyorsunuz oyunu, nasıl başlıyorsunuz, benim gibi yemek toplayıp direk madene inip elmas setlerle mi çıkıyorsunuz?

Teknik modlar oyuna cidden çok şey katıyor. Quest sistemini biliyor iseniz ftb Academy'yi deneyin derim.

Yeni şeyler üretmeye çalış. Mesela bir fabrika kurmaya çalışıyorum ben Redstoneler ile. Baya bir uğraş gerektiriyor fakat çok güzel oluyor.

İchunutil kur bende hep hile yapıyordum ama ichunutil oynayınca hiçbir tane bile hile açmadım öneririm çok güzel bir mod.

Sisteminizin yettiği oyunları oynayabilirsiniz. Mesela Half-Life'ı çoğu bilgisayar kaldırıyor. Korsan oyun istemiyorsanız Codename: Cure ve Object-N'yi öneririm. Bu benim bildiğim FPS oyunları başka zevkinize uygun düşük sistem oyunları bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı