Çözüldü Minecraft Survival dünyası nasıl hardcore yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
  • %appdata%/minecraft/saves dizinine giderek Hardcore'a çevirmek istediğiniz dünyanızı bulun.
  • Şu bağlantıya gidin.
  • Dünyanızın klasöründeki level.dat dosyasını açılan sekmeye sürükleyip bırakın.
  • Data bölümünü genişletin.
  • Aşağılarda yer alan hardcore: 0 girdisini hardcore: 1'e çevirin.
  • Kaydedin ve dosyası dünyanızdaki level.dat dosyasıyla çevirin.
  • Oyuna girin ve oyununuz Hardcore olarak devam edecek.
Bir sunucu oluşturun, mapi sunucuya ekleyin, sunucu ayarlarından hardcore seçin, ve daha sonra mapi sunucudan alıp tek oyunculu girin. Daha önce denemedim ama işe yarayacağını düşünüyorum.

Hocam o işleri pek beceremiyorum nasıl oluyor acaba?
Bir sunucu oluşturun, mapi sunucuya ekleyin, sunucu ayarlarından hardcore seçin, ve daha sonra mapi sunucudan alıp tek oyunculu girin. Daha önce denemedim ama işe yarayacağını düşünüyorum.
Hocam sunucu oluşturmada arayacağınız en son insan olacağımdan eminim
Hocam sunucu oluşturmada arayacağınız en son insan olacağımdan eminim

Haritanıza menüde sağ tıklayıp dosya konumunu açın. Sonra o dosyayı Google Drive, mega, MediaFire gibi bir yere yükleyip bana atın. Ben çevirip size atacağım. Sonra siz bu size attığım dosyayı "saves" kısmına atacaksınız ve sorun çözülmüş olacak.

• %appdata%/minecraft/saves dizinine giderek Hardcore'a çevirmek istediğiniz dünyanızı bulun.
  • Şu bağlantıya gidin.
  • Dünyanızın klasöründeki level.dat dosyasını açılan sekmeye sürükleyip bırakın.

Çözüm
Teşekkürler hocam aydınlattığınız için.
  • Şu bağlantıya gidin.
  • Dünyanızın klasöründeki level.dat dosyasını açılan sekmeye atın.
  • Kaydedin ve dos
Haritanıza menüde sağ tıklayıp dosya konumunu açın. Sonra o dosyayı Google Drive, mega, MediaFire gibi bir yere yükleyip bana atın. Ben çevirip size atacağım. Sonra siz bu size attığım dosyayı "saves" kısmına atacaksınız ve sorun çözülmüş olacak.
Şu anda sınava çalışıyorum hocam. Boş vakit bulabilirsem yapacağım.
Arkadaşlar en son 2 gün önce oynadım. O zaman da silmişim yani boşuna açmışım. Affedin beni. Eğer gene böyle bir şey lazım olursa sizin cevaplarınız yardım etmiş olacak.

Son düzenleme:
  • Şu bağlantıya gidin.
1.18'te işe yarıyor mu?

Geri
Yukarı