AOE4 Online'da hile var mı?

Wostid Reis

Decipat
Oyun başladı 8 dakika ya oldu ya olmadı daha yeni yeni yerleşmişken adam bir anda böyle bir orduyla geldi. 8 dakikada böyle bir orduyu nasıl yapabilir?

1714070588158.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski AOE oyuncularının çoğu kısa yoldan gelişmenin yollarını bilir mesela ben AOE 3'de 6-7 dakikada atlı asker çıkarıp rakibin köylüleri biçiyordum :D Ben hile olduğunu düşünmüyorum.
Valla hocam ben anlamadım bu işi 7,8 dakikada o kadar asker basıp tüm askerlerin seviyesini fulleyip 3. çağa yeni geçmesi birazcık garibime gitti. Ama oyunu biliyorsa dediğiniz gibi normal.

Oyun başladı 8 dakika ya oldu ya olmadı daha yeni yeni yerleşmişken adam bir anda böyle bir orduyla geldi. 8 dakikada böyle bir orduyu nasıl yapabilir?

Eki Görüntüle 2178552

AOE 3 de britanya imparatorluğu ev inşa ettikçe köylü spawn oluyordu 4 oynamadım daha 4 dede aynıdır ki @ıbarış hocamın dediği gibi oyunu bilen biri için 8 dakikada böyle bir şey çok geç bile 😂😂

Valla hocam ben anlamadım bu işi 7,8 dakikada o kadar asker basıp tüm askerlerin seviyesini fulleyip 3. çağa yeni geçmesi birazcık garibime gitti. Ama oyunu biliyorsa dediğiniz gibi normal.
Oyunun zevki gelişince çıksa da çok oyunculu kısmında insanlar gelişmek yerine hemen yenip bitirmeye bakıyor maalesef.

Hocam ben yeni başladım sayılır Online'ye daha önceden 3,4 maç anca oynamışımdır.

Hocam, olabilir zamanla öğrenirsiniz. Demek istediğim profilden karşılaşma geçmişine girin konuda bahsettiğiniz oyunun tekrarını oynat deyip adamı izleyin.

Neyi nasıl yapmışta dakika 8 de öyle bir ordu üretmiş görmüş olursunuz. Hileyse zaten anlarsınız.

Geri
Yukarı