Minecraft Survival için pluginler

Galaxtus

Hectopat
Öncelikle merhabalar. Arkadaşımla bir süredir Minecraft Survival oynuyoruz. Ancak Aternos sitesinde plugin ekleyebileceğimi gördüm ve bunları kullanmak istedim. Şu an sadece ağaç kırma pluginini yükledim. Önerebileceğiniz başka pluginler varsa sunabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler. (Oyunumuz orijinal)

Son düzenleyen: Moderatör:
Aternos'tan kurma bence bukkitten kur (direk craftbukkit dosyasını indirerek) hem orada sunucunun dosyalarını değiştirebiliyorsun Aternos'ta her plugin yok plugin önerme sistemindede bazı sitelerdeki pluginleri bu site desteklenmemektedir diye hata veriyor desteklenenlerdede bu yeterince popüler değil diyor yanı yalan bukkit daha kolay dosyalara virüs bile yükleyebilirsin(bence virüs yükleme arkadaşlarını trollemek için)ve sunucudaki pluginlerdeki oyunda gözükçek yazıların dilini hatta yazılanı bile değiştirebiliyorsun ama Aternos'ta mesela oyuna günlük kit ekliycen ekleyemezsin çünkü kit dosyalara yazılarak ekleniyor Aternos dünya dosyası dışında hiçbir şey değiştirmemize izin vermediği için yapamıyosun ayrıca bukkitte bilgisayarının RAM'i kadar RAM verebilirsin Aternos'ta Max 4 GB RAM ve sunucu bazen yeniden başlatılıyor bukkitte sen istemezsen yeniden başlamıyor (tabii ki sunucuyu çökertmek için elinden geleni yapmadıkça) ve bukkit zor çöker 2 GB RAM'le 50200+ deniz yusununun altındaki bloğu komutla aynı anda kırınca daha sonra birden bütün yosunlar kırılacaktır sunucu öyle çöker ama bayağı zor çöker ben denedim oyun birkaç dakika kastı en sonunda çöktü güzel.

Geri
Yukarı