Minecraft Survival oynamak için Java mı bedrock mu?

EgeStrqfes

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Minecraft'ı gerçekten 2013-2014'den beri oynuyorum ama gerçekten 1.9'a kadar Survival oynadım Full 1.8 PvP oynadım sonra 2018 gibi bıraktım. Oyuna çok güncelleme gelmiş. Bende Game Pass var Bedrock Edition'u çok merak ettim bazı insanlar daha yenilikçi diyor. Sanki daha detaylı ve garipmiş. Sizin fikrinizce Survival oynamak için Bedrock Edition mu Java Edition mu?

Merhaba, Minecraft'ı gerçekten 2013-2014'ten beri oynuyorum ama gerçekten 1.9'a kadar Survival oynadım Full 1.8 PvP oynadım sonra 2018 gibi bıraktım. Oyuna çok güncelleme gelmiş. Bende Game Pass var Bedrock Edition'u çok merak ettim bazı insanlar daha yenilikçi diyor. Sanki daha detaylı ve garipmiş. Sizin fikrinizce Survival oynamak için Bedrock Edition mu Java Edition mu?

Hocam Java manuel bir araba gibidir, bedrock otomatik bir araba gibidir. Yani zevkinize kalmış bir şey.

Merhaba, Minecraft'ı gerçekten 2013-2014'ten beri oynuyorum ama gerçekten 1.9'a kadar Survival oynadım Full 1.8 PvP oynadım sonra 2018 gibi bıraktım. Oyuna çok güncelleme gelmiş. Bende Game Pass var Bedrock Edition'u çok merak ettim bazı insanlar daha yenilikçi diyor. Sanki daha detaylı ve garipmiş. Sizin fikrinizce Survival oynamak için Bedrock Edition mu Java Edition mu?

Bedrockın optimizasyonu daha iyi ama Java'yı öneririm çoğunluk Java oynuyor.

Java kraldır her zaman için ama bedrock yani daha mı kolay? Açıkçası oyunu bitirsem bile uzun vadeli oynama planım var.

Hocam bedrock mesela elitrayı açtıktan sonra havadayken kapatabiliyorsun ama Java'da kapatamıyorsun döne döne iniyorsun. Ben açıkçası uzun vadeli ise Java öneririm ama ikisinin çok farkı yok böyle detayları haricinde.

Uzun vadeli ise Java öneririm. Bedrock bir süre sonra sıkıyor.

Hocam ikisi aynı oyun sadece çok küçük detaylar var.

Geri
Yukarı