Minecraft tek oyunculu modunda açılan dünya bir daha gözükmüyor

Oceous

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir dünya açıyorum. Oynuyorum. Sonra tek oyunculuda o dünya bir anda yok oluyor. Ama oyunun "saves" dosyalarında dünya var.

Evet hatta bir ara crack denedim orada olur mu diye orada da olmadı.

Windows ve r tuşlarına aynı anda basıp açılan pencerede %appdata% ye girip.
Minecraft klasörünü silip yeniden yükler misiniz oyunu?

Windows ve r tuşlarına aynı anda basıp açılan pencerede %appdata% ye girip.
Minecraft klasörünü silip yeniden yükler misiniz oyunu?
yaptım çok kez

Orijinal dışında oyunlara destek vermiyoruz diyecekti, hevesini kursağında bıraktın adamın :D
Ya ben dediğim gibi minecraft için 1 kere crack kullandım. Benim premiumum vardı oyun microsofta falan geçti. O zaman benim premium gitti. Oyunu almak için 200 küsür lazımdı. O parayı toplayana kadar crack girdim. Bu 2 zamanda da bu hata vardı.

Bir yol buldum sorununla alakalı, denersen sevinirim. Önce %appdata%'ya gir sonra .minecraft. Daha sonra "saves". Buraya bir tane yeni klasör oluştur ve ismine bir şey uydur. "Yedek" diyebilirsin. Daha sonra oyunda silinen dünyanın dosyasını bu yedek oluşturduğun dosyanın içine kopyala yapıştır. Keserek değil kopyalayarak yapıştır. Daha sonra geri gel. Silinen dünyanın dosyasına tıkla. (yapıştırdığın yerdeki değil, en baştaki haline). Orada "level.dat" adında bir not defteri olması lazım, onu direkt sil. Bir de onun hemen altında "level.dat_old" adında bir dosya olması lazım. Bu dosyanın adından "_old" kısmını sil. Sadece "level.dat" olarak kalsın ve öyle kaydet. Şimdi Minecraft'a girerek dünyanın olup olmadığına bakar mısın?​

Bir yol buldum sorununla alakalı, denersen sevinirim. Önce %appdata%'ya gir sonra .minecraft. Daha sonra "saves". Buraya bir tane yeni klasör oluştur ve ismine bir şey uydur. "Yedek" diyebilirsin. Daha sonra Oyunda silinen dünyanın dosyasını bu yedek oluşturduğun dosyanın içine kopyala yapıştır. Keserek değil kopyalayarak yapıştır. Daha sonra geri gel. Silinen dünyanın dosyasına tıkla. (yapıştırdığın yerdeki değil, en baştaki haline). Orada "level.dat" adında bir not defteri olması lazım, onu direkt sil. Bir de onun hemen altında "level.dat_old" adında bir dosya olması lazım. Bu dosyanın adından "_old" kısmını sil. Sadece "level.dat" olarak kalsın ve öyle kaydet. Şimdi Minecraft'a girerek dünyanın olup olmadığına bakar mısın?
Müsait olunca bakacağım.

Bir yol buldum sorununla alakalı, denersen sevinirim. Önce %appdata%'ya gir sonra .minecraft. Daha sonra "saves". Buraya bir tane yeni klasör oluştur ve ismine bir şey uydur. "Yedek" diyebilirsin. Daha sonra oyunda silinen dünyanın dosyasını bu yedek oluşturduğun dosyanın içine kopyala yapıştır. Keserek değil kopyalayarak yapıştır. Daha sonra geri gel. Silinen dünyanın dosyasına tıkla. (yapıştırdığın yerdeki değil, en baştaki haline). Orada "level.dat" adında bir not defteri olması lazım, onu direkt sil. Bir de onun hemen altında "level.dat_old" adında bir dosya olması lazım. Bu dosyanın adından "_old" kısmını sil. Sadece "level.dat" olarak kalsın ve öyle kaydet. Şimdi Minecraft'a girerek dünyanın olup olmadığına bakar mısın?​
Olmadı :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı