Minecraft Texture Pack nasıl olmuş?

Hocam denedim geldim.

1) külçe dokularını değiştirirseniz daha güzel olabilir. Çok eski gözüküyor.
2) night vision eklemelisiniz kesinlikle.
3) yay için bir doku yapabilirsiniz.
4) default pack üzerine yaptığınızı sanıyorum o yüzden ilk başta tuhaf gözüksede gayet başarılıydı. Ama 1.16.5 veya 1.17.1 blok dokularını almanız daha güzel olabilir.
5) daha güzel bir altın elma dokusu yapabilirsiniz.
6) yünler gayet başarılı.
7) ayarlardaki arka plan resmine başka bir şey koysanız daha güzel olabilir.
8) ana menü ve tuşların dokusu değişse daha güzel olabilir.
9) Envanter ve benzeri diğer arayüzlere daha sade ve güzel bir arayüz tasarlayabilirsiniz.

Benden bu kadar. Dokular hakkında bir fikir edinmek için YouTube üzerinde çeşitli doku paketleri yapanlar var. Benim takip ettiğim Looshy'e bakabilirsiniz. Oradan bir fikir edinip geliştirebilirsiniz.

Hocam denedim geldim.

1) külçe dokularını değiştirirseniz daha güzel olabilir. Çok eski gözüküyor.
2) night vision eklemelisiniz kesinlikle.
3) yay için bir doku yapabilirsiniz.
4) default pack üzerine yaptığınızı sanıyorum o yüzden ilk başta tuhaf gözüksede gayet başarılıydı. Ama 1.16.5 veya 1.17.1 blok dokularını almanız daha güzel olabilir.
5) daha güzel bir altın elma dokusu yapabilirsiniz.
6) yünler gayet başarılı.
7) ayarlardaki arka plan resmine başka bir şey koysanız daha güzel olabilir.
8) ana menü ve tuşların dokusu değişse daha güzel olabilir.
9) Envanter ve benzeri diğer arayüzlere daha sade ve güzel bir arayüz tasarlayabilirsiniz.

Benden bu kadar. Dokular hakkında bir fikir edinmek için YouTube üzerinde çeşitli doku paketleri yapanlar var. Benim takip ettiğim Looshy'e bakabilirsiniz. Oradan bir fikir edinip geliştirebilirsiniz.
Eleştiriniz için çok teşekkür ederim.
Buradan atarsanız da olur. Konuyu fazla saptırmak istemiyorum
Bitti. (Eğer açıklamasında bir şeyler yazıyor ise, default texture'u bir siteden aldım o yüzden.)

Bitti. (Eğer açıklamasında bir şeyler yazıyor ise, default texture'u bir siteden aldım o yüzden.)
Teşekkürler hocam. Ama sanki yeşili unutmuş gibisiniz:D
1632853835412.png

Geri
Yukarı