Çözüldü Minecraft title Manager plugini çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Valyre0

Decapat
Daha fazla  
MC de bir server açtım ancak title Manager ve çoğu scoreboard plugini sunucumda çalışmıyor ne yapmam lazım?

Çözüm
Umarım plugini sunucuya uygun sürüm kuruyorsunuzdur onu hiç söylemiyorum bile mantıken.
Sunucu kurduğunuz yerde Aternos olur, Kendi bilgisayarınız olur aynı sürümle tekrar sunucu açıp içine sadece TitleManager ve Placeholder yükler misiniz. Eğer yeni sunucu da çalışırsa başka bir pluginle çakışma ihtimali olabilir. (Ekstra olarak plugini aynı sürüm(örn. 1.12.2) fakat farklı bir version(örn. v2.4 yerine v2.3 gibi) (varsa eğer.) kurmayı dener misiniz)
Peki hepsini aynı anda mı denediniz? Birbirleri ile çakışma ihtimalleri olabilir.
Onun dışında ise Config ile oynadınız mı?

Hayır hepsini aynı anda denemedim birini sildim diğerini yükledim configlerede elimi sürmedim.

Peki hepsini aynı anda mı denediniz? Birbirleri ile çakışma ihtimalleri olabilir.
Onun dışında ise Config ile oynadınız mı?

Sadece bir tanesi çalışmıştı oda proscoreboard'dı ama onda da ayar yapamıyordum.

Evet.

Dosya Ekleri

• Base Profile Screenshot 2022.09.24 - 16.45.20.06.png
    Base Profile Screenshot 2022.09.24 - 16.45.20.06.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 59
Dediğiniz yazıyı yazdığımda chatte sadece /tm yazıyor aslında title Manager ile ilgili ne yazsam hep /tm yazıyor anlayamadım.

Dosya Ekleri

• Base Profile Screenshot 2022.09.24 - 16.51.20.02.png
    Base Profile Screenshot 2022.09.24 - 16.51.20.02.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 56
Umarım plugini sunucuya uygun sürüm kuruyorsunuzdur onu hiç söylemiyorum bile mantıken.
Sunucu kurduğunuz yerde Aternos olur, Kendi bilgisayarınız olur aynı sürümle tekrar sunucu açıp içine sadece TitleManager ve Placeholder yükler misiniz. Eğer yeni sunucu da çalışırsa başka bir pluginle çakışma ihtimali olabilir. (Ekstra olarak plugini aynı sürüm(örn. 1.12.2) fakat farklı bir version(örn. v2.4 yerine v2.3 gibi) (varsa eğer.) kurmayı dener misiniz)

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı