Minecraft TL Launcher Ne Kadar Yer Kaplıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet korsan ancak 207TL veresiye kadar kullanaılabilir. Ben çoğu oyunu alabilecek paraya sahip olasıya kadar crack kullanırım veya ilk test ederim ne var ne yok. Beğenirsem alırım. Ama kesinlikle eline para geçince korsan oyundan orjinale geçmek en iyisi.
Evet ama şu arkadaş TL'ye korsan demiyor.
TL sadece korsan değildir insanları boşuna yargılamayın!

Korsansa korsan adam nasıl indiririm diye sormuyor kaç mb diyor. Sanki siz sütten çıkmış ak kaşıksınız eminim windowsunuz bile orijinal değildir.

Evet korsan ancak 207TL veresiye kadar kullanaılabilir. Ben çoğu oyunu alabilecek paraya sahip olasıya kadar crack kullanırım veya ilk test ederim ne var ne yok. Beğenirsem alırım. Ama kesinlikle eline para geçince korsan oyundan orjinale geçmek en iyisi.
Bu sizin tercihiniz. Herkes oyunu almıyor sonradan. 207 TL elbette ucuz bir fiyat değil ancak bu bir bahane olmamalı korsan oyun almak için. TL Launcher üzerinde MC korsan olarak oynanıyor.

Korsan sa korsan, bir sıkıntı olsaydı moderatörler onaylamazdı konuyu. Boş boş mesaj kalabalığı yapmayın.

Korsansa korsan adam nasıl indiririm diye sormuyor kaç mb diyor. Sanki siz sütten çıkmış ak kaşıksınız eminim windowsunuz bile orijinal değildir.
Ayıp oluyor kardeş. Hayatımda belki 1, en fazla 2 korsan indirmişimdir. O korsan dediklerim de eskiden satılan oyun CD'leri. Bilmiyorsun kim olduğumu. Bilmeden yargılama.

Kardeşim adam eğer oyunu satın almış olsaydı gider kendi launcherini kullanırdı. Yan yan launcherler kullandığına göre korsandır, başka şans yok.
Kendim orjinal sitesinden Minecraft'ı satın aldım ve yeri geldiğinde TLauncher kullanıyorum. Minecraft'ın kendi Launcher'ı son zamanlarda çok fazla sıkıntı yaşatmaya başladı bana.

Badlion da korsan o zaman? Mod indirmek kolay adam belki o şekilde kullanmak istiyor.

Kurulması daha zor ve uğraştırıcı ayrıca sürüm uyumsuzluğu olabiliyor TL de çok daha kolay bu işler

Tlauncher her zaman korsan olmuyo o arada premium hesapla T Launcher'a giriş yapabiliyosunuz ama kim Tlauncher'a premium hesapla giriş yapar ki?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı